مد و فشن

از صفر تا صد خرید بوت و کفش های تیمبرلند TIMBERLAND

قدمت تیمبرلند به سال 1928 برمی‌گردد. سیدنی سوارتز در بوستون تأسیس شد تا اینکه در سال 1973 بوت  زرد امضا را به جهان معرفی کرد. این بوت  که در اصل برای کارگران ساخته شده بود به گونه ای طراحی شده بود که ضد آب و مقاوم باشد و برای ساخت و سازها یا روزهای کاری سنگین مناسب باشد. اما این کفش به سرعت توسط جمعیت مد انتخاب شد و در دهه 1990 به یکی از اصلی‌ترین محصولات هیپ‌هاپ تبدیل شد، زیرا Notorious BIG و Wu-Tang Clan این کفش را از لباس کار به یک لباس ضروری ارتقا دادند و برند را بر آن داشت تا دامنه خود را گسترش دهد. شامل بوت  های تیمبرلند برای مردان، زنان و بچه ها.

آیا بوت  های تیمبرلند برای هم مردان و هم زنان (یونیسکس) هستند؟

در حالی که سبک ها برای مردان و زنان تا حد زیادی یکسان است، بوت  های کلاسیک یکسان برای همه ارائه می شود، اندازه تیمبرلند جنسیت دارد. به طور کلی، بوت ‌های زنانه نسبت به مدل‌های مردانه که معمولاً پهن‌تر و سنگین‌تر هستند، باریک‌تر و کفی کمتری دارند.

اطمینان از تناسب درست بوت  های تیمبرلند ضروری است، شما می خواهید احساس راحتی داشته باشید اما ناراحت کننده نباشید. آنها به مرور زمان کشیده و نرم می شوند، بنابراین برای شروع ممکن است کمی احساس سفت شدن داشته باشند. از آنجایی که تیمبرلند سخت و سنگین است، از کفش معمولی شما بزرگتر است. توصیه کلی این است که نصف سایز معمولی خود را پایین بیاورید اما از نمودارهای زیر برای اطمینان از تناسب کامل استفاده کنید.

بوت های سنگین بودن می تواند به این معنی باشد که بوت  های تیمبرلند ممکن است کمی طول بکشد تا خراب شوند و فوق العاده راحت شوند. اما چند کار وجود دارد که می توانید انجام دهید:

روی جوراب‌های ضخیم بپوشید و آن‌ها را در اطراف خانه بپوشید تا چرم را به کشش تشویق کنید.

بوت  ها را در دست بگیرید و کف آن را به جلو و عقب خم کنید، این به نرم شدن چرم کمک می کند.

از یک نرم کننده چرمی برای ماساژ دادن کفش روی نقاط درد خاص مانند پاشنه پا استفاده کنید و از پایه های استخوانی پای خود استفاده کنید. این دوباره به نرم شدن چرم کمک می کند و امیدواریم تاول ها را کاهش دهند. شما می توانید خرید کفش تیمبرلند را در همین سایت با قیمت های باورنکردنی انجام دهید.

بوت  های تیمبرلند از چه چیزی ساخته شده اند؟

بوت  های کلاسیک تیمبرلند از چرم نوباک با زیره های لاستیکی سنگین ساخته شده اند. چرم نوبوک، چرم گاو است که صاف شده یا سمباده شده است و بافتی مخمل مانند دارد که در برابر آب و سایش مقاوم است.

برای سبک های دیگر آنها، مواد به هدف بستگی دارد. برای بوت  های بسیار سخت، از چرم تمام دانه استفاده می شود. اما برای استایل‌های معمولی‌تر و روزمره از نوبوک یا جیر استفاده می‌کنند.

زیره بوت  های تیمبرلند از لاستیک تزریق شده در قالبی ساخته شده است که برای حداکثر چسبندگی و دوام طراحی شده است. سپس کف و قسمت های بالایی با استفاده از نایلون چهار ردیفه محکم که در هر شرایط جوی مقاوم است به هم دوخته می شوند.

بوت  های تیمبرلند ضد آب هستند؟

بوت ‌های تیمبرلند همگی ضد آب هستند، اما می‌توانند توسط آب مشخص و لکه‌دار شوند. اولین چیزی که وقتی آنها را از جعبه بیرون می آورید، یک ولگرد خوب با یک فرمول ضد آب به آنها بدهید. این یک نوع مهر و موم روی کفش ایجاد می کند و به محافظت در برابر این علائم کمک می کند.

در حالی که برای بوت ‌های مشکی چندان نگران کننده نیست، توصیه می‌کنیم از پوشیدن بوت ‌های گندمی در زیر باران برای جلوگیری از واترمارک شدن خودداری کنید. یا در عوض، بوت  های Chukka 4 چشمک پایینی را انتخاب کنید که برای جلوگیری از لک شدن با یک پوشش ضد آب مهر و موم شده اند.

چگونه بوت  های تیمبرلند را تمیز کنیم؟

برای بوت ‌های سنتی زرد گندم، چرم نوبوک رنگ روشن به راحتی مشخص می‌شود که خراشیده شده است، بنابراین تمیز کردن منظم آن‌ها برای شاداب نگه داشتن آنها ضروری است.

یک راه حل برای تمیز کردن بوت  های تیمبرلند استفاده از پاک کن مداد است. این کمک می کند تا هرگونه لکه یا لکه کثیفی را بدون سختی بیش از حد روی نوبوک پاک کنید. از استفاده از برس های خشن که فقط سطح را خراش می دهد خودداری کنید. به جای آن، از یک برس جیر استفاده کنید تا به آرامی سطح را مسواک بزنید و هرگونه رد آن را از بین ببرید. سعی کنید این کار را تا حد امکان به جای تمیز کردن مرطوب بوت  های خود انجام دهید.

برای تمیز کردن کامل:

اگر بوت  های شما روزهای بهتری را دیده اند، می توانید آنها را کاملا تمیز کنید.

توری ها را بردارید و آنها را جداگانه با آب گرم و مواد شوینده ملایم بشویید.

از یک برس برای پاک کردن هرگونه کثیفی یا ردی استفاده کنید.

برای تمیز کردن مناسب، روی مقداری پاک کننده نوبوک سرمایه گذاری کنید. مواد شوینده اغلب می‌تواند خشن باشد یا باعث محو شدن رنگ شود، در حالی که یک پاک‌کننده نوبوک، محافظت را تضمین می‌کند.

برس خود را در مقداری آب گرم قرار دهید تا موهای آن نرم شود، سپس با استفاده از پاک کننده و برس مرطوب کفش ها را به آرامی صاف کنید تا تمیز به نظر برسند.

آنها را زیر آب سرد بشویید سپس کنار بگذارید تا در هوا خشک شوند. پس از خشک شدن کامل، آنها را دوباره ببندید و آماده هستند.

از شستن آنها در ماشین لباسشویی خودداری کنید تا از ماشین خود در برابر بوت  های سنگین محافظت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *