مد و فشن

چرا کفش های ونس VANS بهترین کفش های اسپرت مناسب برای اسکیت هستند؟

اسکیت برد نیاز به تعهد، اشتیاق، تخصص و تعداد زیادی جفت کفش های ونس اسکیت دارد. تمرین را می‌دانید: جالب‌ترین جفت کفش‌های کتانی اسکیت جدید را دریافت می‌کنید، و زمانی که ترفند بعدی خود را وارد می‌کنید، آنها از هم می‌پاشند.  بنابراین، چگونه می توانید بفهمید که آیا یک جفت کفش اسکیت خوب پیدا کرده اید؟

کفش ونس مناسب ترین کفش های اسکیت به شمار می آیند

در حالی که بسیاری از تولید کنندگان معروف کفش کتانی وجود دارد، Vans اغلب به عنوان بهترین رتبه بندی می شود. چرا؟ ون ها بادوام هستند، برای اسکیت کردن مناسب هستند و در سبک های مختلفی عرضه می شوند.

ما فهرستی از سه روشی که وانت‌ها برای موفقیت در اسکیت در نظر گرفته‌اند تهیه کرده‌ایم تا به شما نشان دهیم چرا تا زمانی که یک جفت ون را امتحان نکرده‌اید، نباید یک جفت کفش اسکیت دیگر بخرید.

بوم انتخاب محبوبی در بین اسکیت بازان است، علیرغم این واقعیت که بادوام ترین ماده کفش اسکیت نیست. بوم دوختی که در اکثر ون ها دیده می شود از جیر بادوام تر و از چرم ارزان تر است و شما را از سخت ترین مانورها نیز عبور می دهد. با این حال، چندین ون با رویه چرم ظریف موجود است.

بالشتک – وقتی صحبت از بالشتک می شود، انتخاب شخصی کلیدی است. پدینگ به میزان بالشتک بودن کفی کفش های کتانی معمولی اشاره دارد. همه چیز در مورد بالشتک های کاربردی در کفش های اسکیت و اینکه چگونه می تواند به شما در موفقیت کمک کند. آیا بالشتک زبان یا یقه پاشنه می خواهید؟ در مورد یک تاپ بالا، یک تاپ متوسط ​​یا یک تاپ پایین چیست؟ بسیار مهم است که کفش ها را امتحان کنید و تعیین کنید که کدام نوع تکیه گاه برای شما راحت تر است.

زیره زیره وافل وافل علامت تجاری Vans تضمین می کند که شما همیشه دستگیره مورد نیاز خود را داشته باشید، مهم نیست که چقدر این ترفند سخت است. وقتی می‌روید کفش‌های بعدی‌تان را امتحان کنید، ببینید آیا می‌توانید تخته خود را با خود بیاورید یا خیر. این به شما کمک می کند تا تعیین کنید چه مقدار چنگال برای شما مناسب است. به طور کلی خرید کفش ونس در ایران از محوبیت بالایی برخوردار است و براساس گزارشات سایت لوزی فروش این مدل کفش هرساله افزایش چشمگیری دارد.

با کفش های ونس Vans می‌توانید با خیال راحت اسکیت کنید

اکنون زمان انتخاب وانت‌های خود فرا رسیده است و کفش‌های SRI مجموعه‌ای وسیع از تاپ‌های بلند، تاپ‌های پایین، لغزنده و توری‌های معمولی برای انتخاب دارند.

احتمالاً آنچه را که در جستجوی آن هستید با وانت های موجود در دو مکان SRI، یکی در رالی، کارولینای شمالی، و دیگری در بالتیمور، مریلند، بیابید. اگر سوال یا مشکلی دارید، لطفا با یکی از نمایندگان حرفه ای و دلپذیر مراقبت از مشتری ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *