مد و فشن

پوشیدن انواع کفش های کتانی مردانه در سال 2022

24 1

کفش های کتانی یکی از متنوع ترین و راحت ترین گزینه های کفش برای مردان است. آنها نه تنها برای هر کسی فوق العاده به نظر می رسند، بلکه طیف وسیعی از لباس ها را نیز به نمایش می گذارند. چه به زمین بسکتبال بروید یا در کافه با دوستان خود ملاقات کنید، این راهنمای نهایی برای پوشیدن کفش‌های کتانی مردانه است.

انواع کفش های کتانی

کفش های کتانی ساق کوتاه

قوزک پاهای خود را نشان دهید و در کفش های کتانی پایین بسیار نرم بمانید. می‌توانید یک جفت کفش کلاسیک Converse یا تنیس بپوشید و هرجا که می‌روید باحال‌ترین مرد خواهید بود. جوراب‌های بد بو که کمی شخصیت را نشان می‌دهند یا جوراب‌های بدون نمایش بپوشید تا توجه را از پاهایتان دور کنید. کفش‌های کتانی پایین با شلوارک، شلوار جین یا چینی فوق‌العاده به نظر می‌رسند – انتخاب کاملاً به شما بستگی دارد.

کفش های کتانی ساقدار

وقتی دما شروع به کاهش کرد و می‌خواهید راحت اما شیک بمانید، به کفش‌های کتانی بلند نگاه نکنید. این طرح کلاسیک یک انتخاب فوق العاده برای پوشیدن با شلوار جین، چینی یا شورت بلند با جوراب است. با کفش‌های Converse مشکی یا با ست لباس‌های Balenciaga، ظاهری ساده به لباس‌های خود بدهید.

کفش کتانی لوکس

با کفش های کتانی لوکس کمی خودنمایی کنید. چه بخواهید برچسب قیمت را با یک لوگوی متمایز به رخ بکشید یا راحتی را به سبک انتخاب کنید، این کفش ها ارزش هر پنی را دارند. از کفش‌های کتانی بزرگ و مد روز گوچی یا کفش‌های ورزشی شیک و باریک Balenciaga، با هر قدمی که برمی‌دارید تعارف دریافت خواهید کرد.

کفش کتانی slip on

با کفش های کتانی کشویی دردسرهای توری را از معادله خارج کنید. از طرح‌های تاپ پایین گرفته تا کفش‌های جورابی، می‌توانید متناسب با استایل و بودجه شخصی خود ترکیب کنید. کفش‌های کلاسیک و جاودانه در بسیاری از مواقع با مجموعه‌ای از لباس‌ها فوق‌العاده به نظر می‌رسند، بنابراین مطمئن شوید که یک جفت در مجموعه خود دارید.

کفش کتانی بسکتبالی

زانوهای خود را حمایت کنید و با کفش های بسکتبال بهترین حرکت را داشته باشید. اگر می‌خواهید مایکل جردن درون خود را آزاد کنید یا فقط حلقه‌ها را شلیک می‌کنید، نمی‌توانید با این کفش ورزشی اشتباه کنید. از میان طراحی‌های کلاسیک دهه ۸۰ یا مدرن، آن‌ها را با شلوار جین یا کت‌های ورزشی سبک کنید تا لباس‌های خیابانی آرام و شیک داشته باشید.

کفش کتانی تنیس

با یک جفت کفش تنیس یک گرند اسلم کسب کنید. ساخته شده برای حرکت سریع با گرفتن بهینه، شما برنده خواهید شد! یک کفش تنیس ساده و ساده انتخاب کنید، یا یک بیانیه واقعی در یک طراحی جسورانه و عجیب خلق کنید. لازم نیست برای تکان دادن این مربیان در زمین حضور داشته باشید – در حالی که در حال ورزش یا خوردن قهوه با دوستان هستید، فوق العاده به نظر می رسند.

کفش کتانی رانینگ

با کفش های دویدن مایل بیشتری را طی کنید. این مربی با پشتیبانی عالی بر روی زانوها و مچ پا، به شما کمک می کند تا از A به Z به سبک حرکت کنید. اگر برای دویدن در شب می‌روید، مجموعه‌ای از کفش‌های کتانی را انتخاب کنید که بازتابی دارند یا رنگ‌های روشن دارند. بهترین کار این است که یک برند قابل اعتماد برای این دونده ها انتخاب کنید – می توانید مسافت را به راحتی با چیزی به این شیک طی کنید.

خرید کتانی مردانه

در بالا انواع مختلف کفش های کتانی مردانه را با هم بررسی کردیم و دیدیم که هرکدام از این کتانی ها یکی از بهترین و زیباترین استایل های مردانه را با خود به همراه دارد. خرید کفش کتانی در فروشگاه اینترنتی لوزی یکی از بهترین و هوشمندانه ترین انتخاب ها در خرید کفش محسوب می شود و به یکی از قطب های اصلی فروش کفش تبدیل شده است.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *