مد و فشن

6 کفش زنانه برتر مناسب فصل بهاری

با شروع گرم شدن هوا، زمان آن رسیده است که به دنبال بهترین کفش های بهاری زنانه باشید. گل‌های شکوفا و زنبورهای وزوز، شریکی به شکل تغییر آب و هوای غیرقابل پیش‌بینی دارند. باران‌های بهاری می‌توانند از ناکجاآباد اتفاق بیفتند، و صبح‌ها می‌تواند خنک باشد در حالی که بعدازظهرها می‌تواند سوزان باشد.

داشتن کفش مناسب برای تحمل عناصر و در عین حال راحت و مد روز در تمام این هوای بد بسیار مهم است.

کفش زنانه برای روزهای گرم بهاری

اینکه بتوانید برای اولین بار صندل بپوشید هیجان انگیز است. در این Birkenstocks زیبا، بهار را در آسایش عالی استقبال کنید. قطعه انگشتی رزینی انعطاف پذیر، زیره EVA، زیرپایی نمادین Birkenstock و کفی نرم جیر تضمین می کند که می توانید این کفش شایان ستایش را در تمام طول روز بپوشید.

صندل کلارک انتخاب مناسبی برای روزهای روشنی است که می خواهید استعداد خود را به رخ بکشید. این کفش‌های دو رنگ با پاشنه‌های گوه‌ای پوشیده شده با چوب پنبه و بند مچ پا دستی، ظاهری باکلاس به هر مجموعه‌ای ارائه می‌کنند. خوشحال خواهید شد که این کفش های بهاری را برای کارها یا قرار ناهار انتخاب کرده اید، مهم نیست که روز به کجا می رسد.

کفش زنانه برای روزهای سرد بهاری

بهار بدون یک جفت کاد سفید توری چه خواهد بود؟ این کفش به دلیل پوشش سنتی بوم و زیره انعطاف پذیر آن برای خانم هایی که در حال فرار هستند ایده آل است. آستر نرم و قابل نفوذ تضمین می کند که وقتی صبح های سرد بهاری جای خود را به بعدازظهرهای گرم می دهد، پای شما راحت بماند.

این کفش ها برای گذراندن روزهای بهاری در آب مناسب هستند. این جفت کفش به لطف چرم و رویه مشبک باکیفیت می تواند به راحتی در شرایط آب و هوایی دوام بیاورد. کفش های قایق اسپری فایرفیش شما را در تمام طول روز راحت نگه می دارند، چه در حال کار یا استراحت در کنار آب باشید.

کفش زنانه روزهای بارانی در بهار

اگر می خواهید از هوای بهاری در مسیرهای مورد علاقه خود لذت ببرید، برای رسیدن به آنجا به یک کفش خوب نیاز دارید. اجازه ندهید باران مانع سفر شما شود. با توجه به طراحی ضد آب تایید شده این کفش، می توانید با اطمینان از رودخانه ها عبور کنید یا در باران بازی کنید. بهتر از همه، به لطف زیره لاستیکی کششی بدون علامت Omni-GripTM کلمبیا با گیره های چند جهته، دیگر نگران لیز خوردن در مسیرهای خیس نخواهید بود.

چکمه های بارانی به خاطر گردش ضعیف و طراحی ناخوشایند بدنام هستند. چکمه های بارانی سورل همه چیز معمولی هستند. با فضای داخلی توری هوا و پوشش بالایی مشبک برای تهویه و تخلیه رطوبت، می توانید با پاهای عرق کرده خداحافظی کنید. بهار فرا رسیده است، مهم نیست که پیش بینی آب و هوا چه می گوید.

شما می توانید برای خرید کفش زنانه در برندهای مختلف اعم از خرید کفش ریبوک و خرید کفش آدیداس روی لینک کلیک کنید و تحربه خریدی با قیمت های باورنکردنی را تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *