مد و فشن

3 دلیل برای اینکه چرا باید کفش کلارکز بخرید

66 1

خرید کفش کلارک تجربه ای است که یک بار در طول زندگی شما تکرار می شود.

این یک لذت ساده است که برای اولین بار جعبه سبز و خرمایی آنها را باز کنید، بوی کفش جدید را استشمام کنید و کف دست خود را در امتداد چرم ابریشمی قرار دهید. به نظر می رسد که تقریباً همه از این تجربیات قدردانی می کنند و یک جفت چکمه Wallabees یا Desert Boot دارند. این کفش ها به طور تصادفی به یک نام آشنا تبدیل نشده اند. تاریخچه شگفت انگیز، شایستگی و دانش این شرکت به موفقیت آن کمک کرده است.

تاریخچه کوتاه کفش کلارک

جیمز و سایروس کلارک، دو برادر انگلیسی، در سال 1825 تصمیم گرفتند با بقایای قالی‌های پوست گوسفند کارخانه چرم خود، دمپایی بسازند. آنها دو مدال را برای دنبال کردن مفاهیم در نمایشگاهی که توسط پرنس آلبرت سازماندهی شده بود به دست آوردند که فناوری و طراحی پیشرفته صنعتی را به نمایش می گذاشت. کفش‌های کلارک برای دهه‌ها پیشتاز مد بوده‌اند، همانطور که بوت صحرای کلارکز دیده می‌شود.

تجربه و تخصص در تولید کفش کلارک

کلارک تلاش کرده است تا متخصصان صنعت را استخدام کند تا دائماً کفش های باکیفیتی را که به آن معروف هستند ارائه دهد. این کار با بایگانی آنها شروع می شود که مسئول حفاظت از اسناد ارزشمند شرکت است.

وظیفه بایگانی در حفظ زنده ماندن گذشته کلارک، با 22000 مدل کفش مختلف در پرونده های آنها بسیار مهم است. آخرین طراحی، که ابزاری است که شکل یک کفش تمام شده را تعیین می کند، توسط Last Maker ساخته شده است. کارگر چرمی نیز وظیفه تامین این ماده ارزشمند را بر عهده دارد. کارگر چرم علاوه بر این، چرم را با دست بررسی می کند تا بررسی کند که هر جفت از یک پوست ساخته شده است تا یک روکش ثابت داشته باشد.

کارشناسانی مانند آنها اطمینان می دهند که هر کفشی به بهترین شکل ساخته شده است.

دانش

طبق گفته کلارکز، یک فرد بالغ به طور متوسط ​​روزانه 7500 تا 10000 قدم راه می‌رود. در نتیجه 750 تن فشار در سراسر بدن جذب خواهد شد. با توجه به این حقایق، سرمایه گذاری روی کفشی که می تواند در برابر سایش و پارگی روزانه مقاومت کند بسیار مهم است. کلارکز دائماً به دنبال ساختن کفشی بهتر است، نه اینکه به طرح هایی که برای آن شناخته شده است بسنده کند.

این شامل Clarks Active Air® می‌شود که اجازه می‌دهد هوا با هر گام به جریان بیفتد، و همچنین لاینر Gore-Tex® که بازی را تغییر می‌دهد، آب را خارج می‌کند و به پا اجازه می‌دهد نفس بکشد. Clarks Unstructured®، جدیدترین محصول آنها، چهار عامل اساسی راحتی (نرم بودن، انعطاف پذیری، سبکی و کنترل آب و هوا) را برای تولید کفش عالی ترکیب می کند.

کلارک ها در صنعت کفش برتری بالاتر از بقیه هستند

کلارکز از تاریخ، مهارت و دانش خود بسیار لذت می برد و شایسته است. هر چکمه صحرا و والابی تعهد کلارک به کیفیت را نشان می دهد. این کفش های کتانی امتحان خود را پس داده و خواهند کرد. از سوی دیگر، کلارک بعید است که به موفقیت های خود دست یابد.

این شرکت با جستجوی راه‌هایی برای بهبود کفش‌های روزمره، راه بنیانگذاران خود، جیمز و سایروس کلارک را ادامه خواهد داد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *