مد و فشن

راهنمای گام به گام برای انتخاب بهترین کفش های کتانی

105

ما می دانیم که دقیقا عکس این موضوع در کفش های SRI صادق است. وقتی صحبت از طراحی کفش های کتانی می شود، کسب و کارها انواع مختلفی از پاها را در نظر می گیرند. این شرکت‌ها به‌جای ساختن یک کفش یونیورسال که برای همه مناسب نیست، کفش‌های ورزشی متناسب با هر نوع پا ایجاد می‌کنند.

لطفا عذرخواهی ما را برای کلیشه بپذیرید، اما یک اندازه برای همه مناسب نیست. بسیار مهم است که کفش‌های کتانی متناسب با پاهایتان را پیدا کنید تا راحتی داشته باشید و مهم‌تر از آن برای محافظت از پاهایتان در طول فعالیت‌های روزانه.

کفش ورزشی مناسب برای پای خود را جستجو کنید

پاهایی که کاملا صاف هستند

افرادی که کف پای صاف دارند ممکن است درد لگن داشته باشند. این به این دلیل است که قوس پا به وضعیت بدن کمک می کند و وزن را به طور یکنواخت روی توپ های پا توزیع می کند. بدون تکیه گاه قوس، باسن بار سنگین وزن را تحمل می کند و به راحتی خسته می شود.

برای رفع این مشکل، افرادی که قوس کم دارند باید روی کفشی سرمایه گذاری کنند که قوس بالایی را پشتیبانی کند. Skechers به ​​دلیل پشتیبانی عالی قوس خود شناخته شده است، و آنها را به گزینه ای عالی برای افرادی که کف پای صاف دارند تبدیل می کند.

خرید کفش اسپرت

خرید کفش ریباک

انگشتان پهن

هیچ چیز ناخوشایندتر از این نیست که پای خود را در کفشی که برای شما کوچک است قرار دهید. در صورتی که شغل شما مستلزم این باشد که بیشتر روز روی پای خود باشید، این امر حتی دشوارتر می شود.

اگر پايتان كمي گشاد است، احتمالاً با اين مشكل آشنا هستيد. New Balance دارای مجموعه بزرگی از کفش های کتانی است که به طور خاص برای کسانی که پاهای پهن دارند طراحی شده است.

آنهایی که قوس‌های بالاتر از حد متوسط ​​دارند، مانند آنهایی که قوس‌های کم دارند، نیاز به حمایت قوس استثنایی دارند. افرادی که قوس بلندی دارند به کفش‌های مخصوص کمک می‌کنند تا وزن خود را متعادل کنند. هنگامی که به دنبال کفش مناسب هستید، کسانی که قوس بلند دارند باید کفش دکتر شولز را انتخاب کنند.

پلانتار فاشئیت عارضه ای است که کف پا را درگیر می کند.

آیا زمانی که اولین قدم های خود را پس از مدتی عدم فعالیت برمی دارید، دچار درد پاشنه می شوید؟ این احتمال وجود دارد که شما مبتلا به فاشیای پلانتار باشید. برای بیماران مبتلا به فاشیای کف پا، کفش های کتانی خوش ساخت ضروری است. کفش های کتانی ارزان حمایت لازم را ندارند و می توانند شرایط را تشدید کنند.

در عوض، نگاهی به کفش های ورزشی آسیکس بیندازید. آن‌ها برخی از بهترین کفش‌های موجود در بازار را می‌سازند، با بالشتک عالی، پشتیبانی از قوس، و فضای پنجه برای پاهای خست

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *