مد و فشن

راهنمای خرید کفش بوت مردانه

با تغییر فصول، ممکن است در کمد لباس خود به دنبال کفشی ایده آل برای مقابله با شرایط آب و هوایی نامناسب باشید. شما چیزی راحت، گرم و محکم می‌خواهید و کفش‌های معمولی‌تان آن را نمی‌برند. وقت آن است که یک جفت بوت مردانه را به مجموعه خود اضافه کنید.

انواع مختلفی از چکمه‌ها برای انتخاب وجود دارد، بنابراین ممکن است فکر کنید که چگونه چکمه‌های مردانه بخرید. به دنبال چه چیزی باید باشید؟ چگونه جفت مناسب را پیدا می کنید؟ راهنمای خرید بوت های مردانه ما اینجاست تا راه را به شما نشان دهد.

هر رنگ یا مدلی از بوت های مردانه که انتخاب می کنید؛ شما باید همیشه به تناسب توجه کنید. گفتن این موضوع آسان است، اما بوت های مردانه چگونه باید مناسب باشند؟ راهنمای تناسب چکمه‌های مردانه ما جزئیات را پوشش می‌دهد، بنابراین در اینجا این است که هنگام خرید چکمه‌های مردانه از کجا شروع کنیم.

بوت های مردانه: نحوه اندازه گیری

اگر از سایز معمولی کفش خود مطمئن نیستید یا فقط می خواهید بررسی کنید که آیا همه چیز تغییر کرده است، ممکن است بخواهید قبل از خرید بوت های خود، پای خود را اندازه بگیرید. چه در حال خرید کفش، فرآیند یکسان است، بنابراین راهنمای سایز کفش مردانه ما را برای دستورالعمل‌های کامل در مورد نحوه اندازه‌گیری بررسی کنید.

بوت های مردانه برای پاهای باریک

اگر پاهای شما باریک است، سعی کنید اندازه ها را آزمایش کنید تا ببینید آیا می توانید تناسب بهتری داشته باشید یا خیر. به طور کلی، عرض یک بوت همراه با اندازه افزایش می‌یابد تا متوسط ​​نسبت‌های پاهای ما را در نظر بگیرد. این بدان معنی است که اندازه کوچکتر ممکن است کمی باریکتر نیز باشد. تا زمانی که پاشنه‌ها و پنجه‌های شما هنوز احساس راحتی می‌کنند، کوچک‌تر بودن می‌تواند جوابگوی چکمه‌های مردانه برای پاهای باریک باشد.

بوت های مردانه برای پاهای پهن

البته برعکس آن نیز صادق است. اگر به دنبال چکمه‌های مردانه با پهنای پهن هستید، سایز بالاتر را امتحان کنید. این احتمال وجود دارد که کمی گسترده تر شود. اگر پهنای بوت برای پاهای شما مناسب تر باشد، کمی فضای اضافی در طول ممکن است مشکلی ایجاد نکند.

اکنون ما تمام اطلاعات مربوط به تناسب چکمه‌های مردانه را که برای شروع به کار نیاز دارید، پوشش داده‌ایم، چه چیز دیگری را هنگام خرید چکمه‌های مردانه باید در نظر بگیرید؟

سبک

برای آشنایی با نام‌های مختلف استایل چکمه، به راهنمای استایل بوت مردانه ما نگاهی بیندازید. هنگامی که بدانید چه چیزی است، می توانید انتخاب کنید که کدام سبک برای شما مناسب است. با فکر کردن به سبک معمول لباس پوشیدن خود و زمانی که امیدوارید بوت های خود را بپوشید، شروع کنید.

اگر بوت های شما برای پوشیدن غیررسمی هستند، یک بوت بیابانی یا بوت توری می تواند گزینه خوبی برای شما باشد. رنگی را انتخاب کنید که با کمد لباس شما سازگار باشد، اما اگر مطمئن نیستید که چه رنگی بهتر است، سیاه یا قهوه ای تیره را انتخاب کنید تا مطمئن شوید.

بوت های مردانه

هنگام انتخاب بوت های رسمی، سبک کلاسیک مانند بوت مردانه چلسی شرط خوبی است. بوت های خود را تمیز و براق نگه دارید تا ظاهری هوشمندانه تر داشته باشید.

بسیاری از چکمه‌های مردانه به خوبی بین هوشمند و غیررسمی جابه‌جا می‌شوند، بنابراین می‌توان روی یک جفت برای بالا و پایین‌پوشیدن لباس‌ها سرمایه‌گذاری کرد. چکمه‌های چلسی در هر موقعیتی برای تیز به نظر رسیدن عالی هستند، در حالی که چکمه‌های بیابانی جذابیتی جذاب و جذاب به اکثر لباس‌ها می‌بخشند.

فصل خرید بوت مردانه

بیشتر بوت های مردانه برای پاییز و زمستان ایده آل هستند. با این حال، برخی از مدل ها هنوز هم عالی به نظر می رسند و به راحتی در بهار و حتی تابستان پوشیده می شوند. هنگام خرید بوت های مردانه برای فصل بهار، تابستان، پاییز یا زمستان، در اینجا مواردی وجود دارد که باید در نظر بگیرید:

  • ضد آب و هوا: به این فکر کنید که بوت های انتخابی شما چقدر ضد آب هستند. آیا آنها مقداری محافظت در برابر آب ارائه می دهند یا اجازه می دهند از آب عبور کند؟ ضد آب و هوای کمی می تواند برای بهار و تابستان به خوبی کار کند، اما ممکن است در پاییز و زمستان احساس کمتری نسبت به شما ایجاد کند.
  • آستر: برخی از بوت های مردانه برای گرما و راحتی آستر هستند و برخی دیگر اصلا آستر ندارند. سطح مناسب فصل را انتخاب کنید.
  • چنگ زدن: کفی‌هایی که چسبندگی خوبی دارند باعث می‌شوند در هوای یخبندان یا مرطوب احساس اطمینان کنید.

گاهی اوقات ممکن است لازم باشد برای یک موقعیت خاص، بوت بخرید. به عنوان مثال، ممکن است به چند بوت کوهنوردی، بوت های ولینگتون یا بوت های کار نیاز داشته باشید. این بوت ها به منظور ارائه بهترین عملکرد در شرایط خاص ساخته شده اند، بنابراین همیشه بهترین کار این است که بوت های مناسب را برای نیازهای خود انتخاب کنید.

اگر کفش‌های پیاده‌روی مردانه می‌خرید، باید به دنبال چسبندگی، راحتی و ضد آب باشید تا پاهای خود را در زمین‌های سخت و مسافت‌های طولانی راحت و محافظت کنید. بوت های ولینگتون ضد آب و پوشش عالی هستند اما حرکت و انعطاف پذیری محدودی دارند. بوت های کار دارای ویژگی های ایمنی ویژه ای هستند تا از پاهای شما در برابر محیط های کاری خطرناک محافظت کنند. هنگامی که به این بوت های مردانه خاص نیاز دارید، می دانید!

بنابراین… کدام بوت مردانه را باید بخرم؟

امیدواریم راهنمای خرید بوت های مردانه پاسخ این سوال را کمی واضح تر کرده باشد. به طور خلاصه، به استایل شخصی خود فکر کنید، زمانی که می‌خواهید بوت بپوشید و وقتی آن را بپوشید چه کاری انجام می‌دهید. این به شما کمک می کند تا بر روی نوع بوت های مورد نیاز خود تمرکز کنید. وقتی سبکی را در ذهن دارید، جفت های مورد علاقه خود را امتحان کنید تا یکی را پیدا کنید که مناسب باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *