مد و فشن

بهترین کفش ورزشی ساکونی SAUCONY که باید در لیست خرید قرار دهید

34 1

زمان بسیار خوبی برای طرفدار Saucony است. کفش ورزشی ساکونی فناوری پیشرفته‌ای را در کفش‌های دویدن خود قرار می‌دهد تا بهترین تجربه راحتی در پیاده روی و دویدن را به شما ارائه دهد. خواه برای مایل های طولانی بزرگی بخواهید یا خواهان کارایی درجه یک برای روابط عمومی سریع تر باشید، می توانید بهترین کفش های دویدن Saucony را برای هر نوع دویدن پیدا کنید.

Saucony Ride 14 بهترین کفش دویدن Saucony برای تمرینات روزمره است زیرا عملکرد قابل اعتمادی را روز به روز ارائه می دهد.

Saucony سیستم ISOFIT خود را با فناوری به روز شده FORMFIT خود تعویض کرد. فناوری تناسب تازه از سه لایه بالشتک برای تطبیق با شکل، وزن و گام منحصر به فرد پا استفاده می کند.

دوندگان Fleet Feet به تناسب جادار جلوی پا و بالشتک ثابت ارائه شده توسط فوم PWRRUN علاقه داشتند. در کنار هم، تناسب و فوم، Ride 14 را برای دویدن طولانی راحت می کند.

جدیدترین راید یک مجری راحت و همه کاره است که می تواند هر تمرینی را که در آن انجام دهید انجام دهد.

Saucony Guide 14 یک کفش دویدن پایدار و آزمایش شده است که مایل به مایل راحتی را ارائه می دهد.

یک قاب هدایت TPU تعبیه شده در زیره میانی فوم PWRRUN، پایداری و دوام مورد نیاز پای شما را در صورت پرون شدن یا خوابیدن فراهم می کند. به این ترتیب کفش های شما به طور یکنواخت می پوشند و راحت تر می مانند.

فن آوری FORMFIT Saucony با رویه مشبک به روز شده کار می کند تا از خطوط پای شما پشتیبانی کند و در عین حال قابلیت تنفس را ارائه دهد.

تسترهای Fleet Feet از حس سبک وزن و واکنش پذیر این کفش پایدار خوششان آمد.

Saucony Triumph 19 به لطف فوم زیره میانی Saucony PWRRUN+ دارای بالشتک رویایی و پشتیبانی سبک است. فوم یک بالشتک مخملی برای جذب ضربه در هنگام فرود ایجاد می‌کند، و نیروی محرکه‌ای را برای برخاستن شما ایجاد می‌کند. یک زیره بادوام به شما چسبندگی لازم برای فشار دادن به حداکثر سرعت را می دهد و از کفش شما در طی مسافت پیموده شده محافظت می کند.

Triumph 19 دارای یک مش مهندسی جدید است که انعطاف پذیری و تنفس بیشتری را نسبت به قبل فراهم می کند و Triumph را فوق العاده خنک و راحت می کند. به علاوه، رویه از مواد بازیافتی ساخته شده است، بنابراین شما می توانید روی پاهای خود سبک و روی سیاره سبک باشید. یک سیستم بند چشمی مفصلی به شما این امکان را می‌دهد که به راحتی و بدون دردسر اضافی کفش‌هایتان را ببندید.

با آن همه فوم، Triumph 19 نه تنها یکی از بهترین کفش‌های دویدن Saucony است، بلکه یکی از بهترین کفش‌های دویدن با بالشتک موجود در بازار امروز است.

به‌روزرسانی اخیر Saucony Endorphin Speed ​​2 احساس سبک‌تری نسبت به همیشه ایجاد می‌کند.

اندورفین اسپید 2، جایگزینی برای آبکاری تهاجمی فیبر کربنی، از یک صفحه نایلونی استفاده می‌کند که در فوم میانی زیره PWRRUN PB قرار گرفته است. صفحه کامپوزیت سواری شبیه به کفش های دویدن با صفحات فیبر کربنی ایجاد می کند، اما کمی انعطاف پذیرتر است که آن را برای روزهای تمرین بهتر می کند.

خرید کفش ساکونی بسیار در چند سال گذشته فروش بالایی برخوردار بوده است.

فوم PWRRUN PB جدید Saucony بسیار موفق بوده و کفش‌هایی سریع و پاسخ‌گو ایجاد می‌کند که به همان اندازه که راحت هستند سریع هستند. بدون اینکه روی ماهیچه‌های شما سنگینی کند، در زیر پا به شدت بالا می‌رود.

آزمایش‌کنندگان Fleet Feet گفتند که کفش به اندازه‌ای سبک و لطیف است که می‌تواند تنها به عنوان کفش روز مسابقه شما کار کند، اما برای دویدن با سرعت بالا یا روزهای پیست به اندازه کافی راحت است.

Peregrine 12 که بر روی گیره های لاستیکی PWRTRAC و بالشتک PWRRUN قابل اعتماد Sauncony ساخته شده است، به روز رسانی سبک تر و چابک تر برای کلاسیک دویدن دنباله دار است.

فوم زیره میانی PWRRUN پا را محافظت می کند و در عین حال سواری پاسخگو را ارائه می دهد و صفحه سنگی قابل خم شدن جدید هنگام قرار گرفتن در زمین های ناهموار محافظت بیشتری را ارائه می دهد. یک زیره بیرونی PWRTRAC بازطراحی شده، چسبندگی و کشش عالی را به شما می دهد تا در انواع سطوح دنباله دار فرو بروید و در هر شرایطی روی پاهای خود ایمن بمانید.

رویه سبک‌تر و کنده‌تر از یک توری مهندسی شده جدید استفاده می‌کند که دارای بافت محکم‌تری برای جلوگیری از آلودگی و زباله است و در عین حال جریان هوا را ممکن می‌سازد. به‌علاوه، آن‌ها سیستم بندکشی خود را به پلک‌های پارچه‌ای تغییر دادند تا محکم‌تر و قفل‌تر شوند و به شما این امکان را می‌دهد که مسیرها را به راحتی طی کنید.

Mad River TR 2 که برای دویدن در مسیرهای پیاده‌روی مانند Peregrine 11 ساخته شده است، دارای زیره‌ای لاستیکی PWRTRAC مشابه با بستری از گیره‌های چسبنده است. اما اگر به کشش اضافی روی برف، یخ یا هر مسیر مخصوصاً نامطلوب نیاز دارید، Saucony مکان‌هایی را برای اضافه کردن شکاف‌های اضافی یا سوراخ‌های زهکشی ترسیم کرد.

با استفاده از یک مته برقی، می توانید کفش را سوراخ کنید تا چند گیره اضافی را بپیچید یا پس از عبور جریان آب، زهکشی را بهبود بخشید. این کفش همچنین دارای دو ردیف چشمک در هر طرف است تا بتوانید تناسب خود را تغییر دهید. یک حلقه D سازگار با گتر. و یک بند الاستیک کوچک در سرتاسر زبان برای اینکه توری های اضافی شما از سر راه دور نشود.

دوندگان تریل که به دنبال کنترل کمی بر تجربه خود هستند، می توانند Saucony Mad River TR 2 را مطابق با هر نیازی سفارشی کنند.

ساده و سریع، Saucony Kinvara 12 بهترین کفش دویدن Saucony برای تمرینات سرعتی، سرعت های بالا و تنظیم روابط عمومی باقی می ماند.

Kinvara 12 یک کفش دویدن خنثی پردار است که به شما کمک می‌کند تا بدون اضافه کردن وزن غیر ضروری، مایل‌ها را طی کنید. رویه مشبک به روز شده کسری از اونس لازم برای دستیابی به سرعت های سریعتر را کاهش می دهد.

فوم PWRRUN Saucony سبک و پاسخگو است، که Kinvara را برای انجام سرعت در هنگام آماده شدن برای مسابقه بعدی خود عالی می کند.

تسترهای Fleet Feet از نحوه قالب بندی کفش به پا با فناوری FORMFIT برای ایجاد حسی راحت و در عین حال سبک وزن را دوست داشتند.

Saucony Endorphin Pro در بین دوندگان 5K و دوندگان ماراتن مورد علاقه بود و به‌روزرسانی جدید فقط بهتر می‌شود. اندورفین پرو 2 مانند همیشه سریع اجرا می شود و رویه مونومش فوق العاده براقی دارد که سبک وزن و انعطاف پذیر است و اندورفین پرو 2 را به یکی از بهترین کفش های دویدن با صفحات فیبر کربنی در بازار امروز تبدیل می کند.

اندورفین پرو 2 همچنان در بالاترین سطح مجموعه به روز شده اندورفین قرار دارد که شامل اندورفین اسپید 2 و اندورفین شیفت 2 نیز می شود.

آزمایش‌کنندگان Fleet Feet اظهار داشتند که اندورفین پرو 2 یکی از بهترین کفش‌های دویدن Saucony است و فهمیدن دلیل آن کار سختی نیست. یک صفحه فیبر کربنی پاسخگو بر روی پشته ای از فوم PWRRUN PB پاسخگو Saucony قرار دارد تا تجربه دویدنی را بر خلاف سایرین ایجاد کند. ترکیب فنر و بالشتک باعث شده اندورفین پرو 2 برای ماراتن و مسابقات جاده کوتاه به طور یکسان عالی باشد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *