مد و فشن

راهنمای خرید کفش دخترانه – چه کفشی برای دخترم مناسب است؟

41 2

بر خلاف خرید کفش خود، خرید کفش دخترانه کودکان می تواند به طور قطعی پیچیده تر باشد. کوچولوها با سرعت مخصوصاً سریعی رشد می‌کنند و ممکن است احساس کنید چند ماه پس از خرید آخرین جفت کفش‌های کتانی جدید برای دخترتان می‌خرید. بهترین راه برای پیمایش در دنیای کفش های کودکان، انتخاب درست و اطمینان از راحتی او در تمام طول سال چیست؟ از این راهنمای مفید استفاده کنید تا به شما کمک کند انتخاب های خود را محدود کنید.

بدانید چه زمانی کفش دخترانه بخرید

فهمیدن اینکه چه زمانی دختر شما به یک جفت کفش جدید نیاز دارد، همیشه آسان نیست. معمولاً می‌توانید بگویید که چه زمانی باید یک شلوار جدید برفی یا شلوار جین دخترانه بخرید، اما اگر ناگهان کفش‌هایش خیلی راحت به نظر برسد یا احساس کند نمی‌تواند با آن‌ها بدود، ممکن است فوراً به شما اطلاع ندهد. او قبلا انجام داد به طور دوره ای، مطمئن شوید که او راحت است – اما در اینجا متوقف نشوید. بهتر است هر از گاهی کفش های او را از نظر نشانه های سایش قابل توجه بررسی کنید.

هنگامی که آنها در یک منطقه خاص خیلی تنگ یا نامناسب هستند، به احتمال زیاد نسبت به زمانی که برای اولین بار آنها را خریدید متفاوت به نظر می رسند. انگشتان پا ممکن است به سمت بالا کشیده شوند، به عنوان مثال، ممکن است به نظر برسد که کناره ها به بیرون “برآمده” می شوند، یا ممکن است پاشنه ها در وضعیت نامناسبی باشند. اگر به حدی برسد که کفش‌ها یکپارچگی ساختاری خود را از دست داده‌اند، دیری نمی‌گذرد که کودک شما احساس ناراحتی می‌کند. با مراقبت از آن کفش ها یک قدم جلوتر بمانید!

سبک زندگی دختر خود را در نظر بگیرید

مطمئناً، خرید کفش برای بچه‌ها کاملاً مشابه خرید آن برای خودتان نیست. می دانید که برای ست کردن با آن لباس زیبای جدید به یک جفت کفش پاشنه بلند یا کفش تخت برای پوشیدن در آخر هفته های غیررسمی نیاز دارید. اما دختران کوچک چه نیازی دارند؟ بهترین کار این است که کمد کفشی متناسب با سبک زندگی او بسازید. بچه های فعال همیشه باید چند جفت رفت و آمد داشته باشند که بتوانند در زمین بازی، حیاط خلوت و مدرسه بپوشند. البته یک جفت کفش کتانی عالی الزامی است، اما کفش‌های دیگری که به او کمک می‌کنند در طول روز روی پاهای خود ثابت بماند نیز همینطور هستند.

برای پوشیدن روزمره، یک جفت آپارتمان باله کلاسیک دخترانه انتخاب معقولی است که او را راحت نگه می دارد. به دنبال استایل هایی باشید که به اندازه کافی همه کاره باشند تا هم در روز مدرسه و هم در تعطیلات آخر هفته بپوشید. این نکته کلیدی است که به دنبال سبک‌هایی باشید که فضای زیادی را در جعبه انگشتان پا ارائه می‌دهند تا زمانی که او به کلاس راه می‌رود یا با دوستان بازی می‌کند، پاهای او محدود و محدود نشوند. برای بچه های کوچکی که به خصوص فعال هستند، استایل های مری جین مناسب هستند زیرا به قفل کردن پای او در راحتی کامل کمک می کنند. شما نیز آرامش بیشتری را احساس خواهید کرد!

در فصل مشخص خرید کنید

هر فصل چیزی متفاوت را می طلبد. چیزی که شما در یک جفت چکمه زمستانی به دنبال آن هستید به طور قطع با خرید یک جفت کفش آبی متفاوت است. بهار و تابستان به طور کلی از نظر یافتن کفش مناسب ساده تر هستند. او ممکن است بخواهد در اطراف خانه یا استخر دمپایی بپوشد، و تا زمانی که تمام پهنای پای او را بپوشاند و تسمه‌ها نیشگون نشوند، باید احساس راحتی کند. کفی را فراموش نکنید! باید آنقدر ضخیم باشد که در هر مرحله از آن پشتیبانی کند.

هنگامی که یک مایو جدید برای او می‌خرید، بهتر است کفش‌های آبی و سایر کفش‌های مناسب ساحل و شنا بخرید. استایل مناسب پاهای او را منقبض نمی‌کند یا احساس می‌کند بیش از حد سفت یا در پاشنه نیشگون بگیرد. به دنبال کفش‌های آبی با طناب‌های قابل تنظیم باشید که اگر کفش در پشت خیلی گشاد یا راحت به نظر می‌رسد، بتواند به سرعت مانور دهد، همراه با ویژگی‌هایی مانند زبانه‌های کششی که کشیدن و کشیدن آن را آسان می‌کند.

البته پاییز به فصل مدرسه بازگشته است و این به معنای کنار گذاشتن کفش های هوای گرم به نفع انتخاب های کاربردی تر برای سال است. برخی از مدارس ممکن است کدهای لباس سختی داشته باشند که انواع خاصی از کفش ها را حذف می کند. مطمئن شوید که هر چیزی که در نظر دارید در لیست نیست! تخت‌های باله، مری جینز و کفش‌های لوفر همگی عالی هستند، به شرطی که کفی محکمی داشته باشند که کشش قوی داشته باشند و از لغزش و سقوط جلوگیری کنند. چیزی با کمی اتاق در جعبه پنجه ترجیح داده می‌شود، اما از خرید کفش‌هایی که در واقع اندازه دخترتان نیستند، خودداری کنید. ممکن است هنگام راه رفتن پاشنه پا بلند شود و موقعیت های بالقوه خطرناکی ایجاد کند.

هنگامی که زمستان فرا می رسد، باید توجه خود را به چکمه های دخترانه معطوف کنید. سبک مناسب او را بدون توجه به فصلی که به ارمغان می آورد، او را برشته نگه می دارد! اگر در آب و هوای سرد زندگی می کنید و به طور مرتب بارش برف سنگین و دمای یخ زدگی را تجربه می کنید، چکمه ای کاملا عایق که با باد و هوای مرطوب مبارزه می کند ضروری است. به دنبال جزئیاتی مانند رویه های ضد آب، زیره های لاستیکی محکم برای افزایش پایداری، یقه های روکش دار برای راحتی بیشتر و مکانیسم های بسته شدن آسان باشید. اینها زندگی فرزند شما را ساده تر می کند.

راحتی او را در اولویت قرار دهید

راحتی قبل از هر چیز دیگری در زندگی کودک است، چه کفش، لباس دخترانه یا حتی دستکش بخرید. هیچ کس در برابر چسبندگی و مواد خارش دار تحمل نمی کند، اما به ویژه بچه ها ممکن است احساس ناراحتی کنند اگر همه چیز از سر تا پا درست نباشد. منتظر شکستن آن کفش ها نباشید – آنها باید از همان ابتدا به خوبی مناسب باشند. با در نظر گرفتن این پیشنهادات، می توانید مطمئن باشید که دختر کوچک شما بهترین احساس را در آن کفش های جدید خواهد داشت!

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *