مد و فشن

کفش ونس : یک کتانی برای افراد شیک پوش ( آپدیت جدید )

کفش ونس Vans یکی از معدود شرکت‌های تولید کفش ورزشی است که به نظر می‌رسد نوآوری برای آن ضروری نیست. فهرست اولیه ضربات این برند – متشکل از Authentic، Era، Old Skool، Sk8-Hi، و Slip-On – یک کلاس استاد در سبک جاودانه هستند و امروزه به طرز شگفت‌آوری برای ساخت ابتدایی و چند دهه‌ای خود راحت هستند.

اگر تنها کاری که ون‌ها انجام می‌دادند این بود که آن پنج کفش کتانی را به همان شکلی که هست به پا می‌کردند، همچنان مخاطبان زیادی برای کفش‌های کتانی ساده ساخته شده از بوم و لاستیک وجود داشت. تلاش برای به روز رسانی هر یک از آنها، در واقع، یک تلاش مخاطره آمیز است. بیش از حد آن را تغییر دهید و حسن نیت ایجاد شده در بین نسل ها به وجود می آید. خیلی کم آن را تغییر دهید و خوب، چرا حتی برای پذیرش نسخه جدید زحمت بکشید؟

پیشروی به سمت جلو می تواند به همان اندازه خطرناک باشد که بیش از حد راحت باقی بماند، و در همین چارچوب است که Vans UltraRange EXO را منتشر کرده است. کفش کتانی کاملاً جدید فوراً به عنوان جانشین Old Skool با همان Jazz Stripe و خطوط مشابه در پاشنه و پنجه شناخته می شود. همه چیز دیگر اما متفاوت است. بدون بوم یا جیر برای رویه، کفی که به جای لاستیک به تنهایی و بدون علامت تجاری آج وافل با فوم ساخته شده است. و فقط صبر کنید تا کفش ورزشی را بردارید و احساس کنید چقدر سبک است.

وقتی برای اولین بار UltraRange EXO را به صورت آنلاین دیدم، به همان اندازه که بسیاری از ما تمایل به تغییر داریم، شک داشتم. این شک به محض اینکه یک جفت در دست داشتم کم شد و به محض پوشیدن آنها کاملاً ناپدید شد. این کفش در جایی که من حتی به دنبال آن نبودم، ارتقای جدی در راحتی به ارمغان می آورد، و با این حال هنوز آنقدر ریشه در گذشته دارد که احساس می کنم یکی از کفش های کلاسیک را می پوشم.

تنها جایی که می‌توانید در UltraRange EXO دوخت پیدا کنید، زبانه‌های کششی روی پاشنه و زبان است. همه چیزهای دیگر با استفاده از فناوری RapidWeld با هم ترکیب شده اند، و قابل توجه است که چگونه هر مرحله واقعاً این احساس را ایجاد می کند که شما در یک واحد راه می روید. زیرا به همان اندازه که رویه مصنوعی سبک است، بسیار قوی است و به خوبی پای شما را قفل می کند. یکی از مسائلی که در مورد کفش‌های کتانی پر وزن وجود دارد ترس از این است که هر لحظه ممکن است مچ پاهای خود را بچرخانید، اما UltraRange EXO پای شما را محکم نگه می‌دارد.

زیره وافل نمادین کفش ونس Vans به طور کامل از بین نرفته است، اما در عوض با یک صفحه لاستیکی معکوس با شکلی متفاوت جایگزین شده است. دستگیره عالی است، اگرچه احتمالاً برای پوشیدن روزمره بیشتر از اسکیت مناسب است. UltraRange EXO به عنوان یک کفش سبک زندگی معرفی می شود و پوشیدن آن با این ذهنیت شما را ناامید نخواهد کرد. به اندازه کافی راحت است که در طول روز تکان بخورید و آنقدر سبک است که حتی ممکن است فراموش کنید که آنجاست.

این فناوری جدید همچنین ظاهر متفاوتی را ایجاد می کند، به ویژه در چاپ شطرنجی الهام گرفته از فیبر کربن که اکثر قسمت بالایی را تشکیل می دهد. در تجربه من، با شلوار کوتاه یا شلوارهای فنی تر بهتر از شلوار جین یا شلوار به نظر می رسد. با این حال، نسبتاً همه کاره است – و با قیمت 90 دلار به ازای هر جفت، ارزان‌تر از کفش‌های کتانی سبک وزن و بالشی قابل مقایسه است.

Vans خطر ارتقای Old Skool خود را پذیرفت، اما دلیلی وجود ندارد که از پذیرش آن برای خود بترسید.

خرید کفش ریبوک

خرید کفش نایک

خرید کفش نایک ایر جردن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *