مد و فشن

راهنمای انتخاب کفش اسپرت مردانه اصل

در مورد خرید کفش اسپرت مردانه نکات خیلی زیادی اهمیت دارد که باید آن ها را در نظر گرفت. در این مقاله ، آخرین کاری که می‌خواهم انجام دهم، کلیشه‌سازی است که به این معناست که هیچ مردی وجود ندارد که به کفش اهمیت می‌دهد – یا اینکه همه زنان به کفش اهمیت می‌دهند. این پیشنهادات مضحک و توهین آمیز است. من مردانی را می‌شناسم که کمدهای زیادی از کفش‌های مردانه دارند و می‌توانستند جفت به جفت هرکسی را ست کنند.

نحوه انتخاب کفش اسپرت مردانه اصل

جدا از جنسیت، برخی کفش را به عنوان یک ضرورت عملی می بینند، در حالی که برخی دیگر وسواس کفش دارند. با این حال، از بین تمام مردانی که من می شناسم، بسیاری از آنها از پوشیدن انواع کفش های مردانه ناراحت بودند. به عنوان مثال، بسیاری از مردانی که مجبور بودند برای شغل خود چکمه های نوع کار بپوشند، پس از ساعات کار نیز تمایل به استفاده از آن سبک کفش داشتند. سایر مردانی که من می شناسم از برخی لباس ها و رویدادها اجتناب می کنند زیرا کفش های کتانی برای لباس یا مناسبت نامناسب در نظر گرفته می شوند.

در بیشتر موارد، من معتقد نیستم که این تحقیر سایر سبک‌های کفش است، بلکه بیشتر به معنای عدم اعتماد به نفس در انتخاب کفش‌های غیررسمی است. لازم نیست فقط به خاطر کفش و لباس از تنظیمات و موقعیت های خاص اجتناب کنید، فقط باید جفت کفش مناسبی را پیدا کنید که شما را راحت کند. اگر به نظر شما یا کسی که می‌شناسید، می‌توانید به خواندن نکات کلی در مورد انتخاب کفش مردانه ادامه دهید.

پنج قانون کلی برای خرید کفش مردانه

سعی کنید کفشی را انتخاب کنید که با رنگ شلوار شما همخوانی داشته باشد یا تیره تر باشد. کفش‌هایی که سبک‌تر از شلوار شما هستند، بصری را منحرف می‌کنند.

اگرچه این یک شرط مطمئن است، اما نیازی نیست جوراب ها با کفش شما همخوانی داشته باشند. در عوض، جوراب‌های خود را مانند کراوات در نظر بگیرید – کالایی که می‌تواند کل لباس را به هم نزدیک کند یا استایل منحصر به فرد شما را نشان دهد.

اگر کمربند می‌پوشید، سعی کنید کفش‌هایتان را با آن ست کنید – مگر اینکه کمربندتان یک چیز راه راه چند رنگ باشد.

اگر توانایی مالی دارید روی کفش های باکیفیت سرمایه گذاری کنید. کفش‌هایی که به نظر می‌رسند اکنون قیمت بالایی دارند، در درازمدت باعث صرفه‌جویی در هزینه‌های شما می‌شوند، زیرا هر چند سال یک‌بار مانند کفش‌های پایین‌تر از بین نمی‌روند. مراقبت مناسب همچنین به افزایش طول عمر کفش های چرمی خوب شما کمک می کند.

همیشه تناسب و راحتی خوب را به جای استایل انتخاب کنید. شما زمان زیادی را صرف پوشیدن کفش های جدید خود خواهید کرد، بنابراین پاهای شما باید در آن احساس خوبی داشته باشند.

کفش مردانه برای شلوار جین

تقریباً هر رنگ یا مدلی از کفش را می توانید با شلوار جین بپوشید. با این حال، باید از کفش های بسیار براقی که به وضوح برای لباس های مجلسی در نظر گرفته شده اند، اجتناب کنید.

چکمه‌ها، زیره‌های بند، کفش‌های کتانی، کفش‌های راحتی و صندل همگی با شلوار جین کار می‌کنند، بنابراین ممکن است به شما کمک کند که سبک پیراهنتان شما را راهنمایی کند. به عنوان مثال، یک پیراهن یقه‌دار اسپرت ممکن است با یک لوفر کار کند. تی شرت ها به خوبی با کفش های کتانی یا کفش های سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل ست می شوند. پیراهن های فلانل و چهارخانه با چکمه های کار یا بوت های پیاده روی جفت می شوند. و دکمه های بلند و هنرمندانه با صندل ها یا مدل های امروزی به خوبی کار می کنند.

ست کفش مردانه شلوار

چه آنها را داکر، چینو یا خاکی بنامید، اکثر مردان در کمد یا کمد خود شلوارهای جناغی معمولی دارند. انواع لوفر، آکسفورد، کفش قایق، کفش زین، چکمه و سایر کفش های مردانه وجود دارد که به خوبی با این شلوارها کار می کنند. حتی برخی از کفش‌های برزنتی و تاپ‌های بلند را می‌توان با شلوارهای معمولی پوشید تا زمانی که تمیز و قابل ارائه باشند.

اجازه دهید تزیینات و سبک کفش شما را به سمت ظاهری که می خواهید به دست آورید راهنمایی کند. به عنوان مثال، منگوله یا سگک کمی بیشتر در سمت شیک قرار دارد، در حالی که طرح بافت یا دوخت سنگین در سمت غیر رسمی کمی بیشتر است. به طور کلی، هر چه یک کفش پرزرق و برق تر باشد، غیر رسمی تر است.

کفش مردانه برای شلوار مجلسی

با شلوار لباس، برای همان نوع کفشی که ممکن است با کت و شلوار بپوشید، عکاسی کنید. مواد براق‌تر معمولاً نشان‌دهنده کفش‌های کم‌دارتر است، همانطور که پاشنه‌ها و زیره‌های حجیم‌تر هم همینطور. کفشی هم رنگ یا تیره تر از شلوارتان انتخاب کنید و اگر کمربند می بندید کفش هایتان را با آن هماهنگ کنید. حتی ممکن است درست زمانی که یک جفت کفش می‌خرید، یک کمربند چرمی با رنگ مشابه بخرید تا یکی از آنها مناسب باشد.

شما همچنین می خواهید به انگشت پا توجه کنید. پنجه‌های کفش مجلسی اشکال مختلفی دارند، از پنجه مربع گرفته تا نوک بال‌های باریک. اگر قصد دارید فقط یک یا دو جفت کفش رسمی داشته باشید، باید یک پنجه نیمه گرد در وسط داشته باشید، زیرا به شما امکان می‌دهد آن‌ها را با لباس‌های بیشتری بپوشید. پنجه های گرد و مربعی نسبت به کفش های نوک تیز فضای بیشتری در قسمت پنجه دارند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *