مد و فشن

سه فناوری کفش در آینده که کفش را برای همیشه تغییر خواهند داد

46 1

وقتی مد و کفش با هم برخورد می کنند، نتایج دیدنی است. وقتی فناوری با کفش روبرو می شود، نتایج شگفت انگیز است. همانطور که سازندگان کفش فناوری جدیدی را برای بهبود ظاهر و راحتی توسعه می دهند، متمایزترین و پیشرفته ترین ایده ها مانند کفی های ژل شمارش کالری را نیز برای مصرف کنندگان تولید می کنند.

طبق گزارش انجمن ملی خرده فروشان کفش، خرده فروشان در سال 2014 به ارزش 31.315 میلیارد دلار کفش فروختند که نسبت به دهه قبل حدود 10 میلیارد دلار افزایش داشته است. به گزارش روانشناسی امروز، زنان به طور متوسط ​​سالانه سه هفته از درآمد خود را صرف خرید کفش های خود می کنند. مشتریان به دنبال روندهای جدیدی در بازار کفش هستند که به آنها کمک می کند تا با رواج بیشتر یک سبک زندگی فعال، بهترین احساس خود را بدون شکستن بانک داشته باشند.

اینجاست که فناوری پوشیدنی وارد می شود

اگر یک شرکت می خواهد بهترین باشد، باید بهترین ها را ارائه دهد، که به معنای نمونه های اولیه جذاب بسیاری برای کفش های مختلف است. نگاهی به این سه فناوری کفش آینده بیندازید که بازی کفش را چه برای مد و چه کاربردی بهبود می بخشد.

کفش های کتانی شیفت – فرض کنید شما لباس مناسبی دارید اما به نظر نمی رسد کفش مناسبی برای آن پیدا کنید. به مفهوم شیفت کفش ورزشی سلام کنید. با استفاده از یک اپلیکیشن گوشی هوشمند، مصرف کنندگان می توانند رنگ عناصر مختلف کفش را تغییر دهند، حتی اگر محصول فقط در مرحله ایده باشد. و… پوف!… روزهای تلاقی رنگ ها گذشته است.

Pump Technology توسط Reebok – کفش ورزشی ریبوک ZPump Fusion شرکت Reebok نوع جدیدی از فناوری را معرفی کرد که به کاربران این امکان را می داد تا محصول خود را به سطح مناسبی از راحتی پمپ کنند. این کفش ها به لطف فوم گازدار زیر پا، با قیمت ارزان پشتیبانی می کنند.

کفی های از بین برنده تعریق – تیم Garneau Carbon می خواهد که شما بتوانید بدون نگرانی در مورد تعریق پاها به عنوان یک عارضه، ورزش کنید. این فناوری کفش که هنوز در حال توسعه است، از نخ های زایلیتول در کفی استفاده می کند. مفهوم ساده است: این ماده شیمیایی باعث می شود الیاف با عرق ترکیب شوند و در نتیجه یک مبرد ایجاد می شود که رطوبت اضافی را از بین می برد.

شما می توانید انواع مدل های کفش های اسپرت و کتانی های مردانه را در لینک زیر مشاهده کنید:

خرید کفش و کتانی مردانه

رسانه های اجتماعی و فناوری کفش

برای تماشای چگونگی تکامل صنعت کفش، لازم نیست منتظر این پیشرفت‌ها باشید. با نزدیک شدن به بازی های المپیک تابستانی 2016 ریو، می توان پیش بینی کرد که طرفداران از طریق رسانه های اجتماعی با ورزشکاران ارتباط برقرار کنند. نش مانی در سال 2012 با آدیداس همکاری کرد تا یک کفش کتانی با صفحه نمایش ال سی دی دو خطی بسازد که به تماشاگران اجازه می دهد در حین مسابقه برای ورزشکاران توییت کنند. کمی انگیزه هرگز چیز بدی نیست. به عصر طلایی فناوری خوش آمدید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *