مد و فشن

کفش جدید نیوبالانس با نام CONVERSATIONS AMONGST US روانه بازار شد

86

جوزف رابینسون، که معمولاً با نام جو Freshgoods شناخته می شود، در ژانویه اعلام کرد که کفش نیوبالانس New Balance 550 در توییتر در راه است. در حالی که برداشت خود رابینسون از این کفش همیشه محبوب هنوز در دست ساخت است، او به تازگی جفتی را که به عنوان مدیر طراحی برای آن خدمت کرده بود، به عنوان بخشی از کمپین و کپسول کفش و لباس «Conversations Amongst Us» معرفی کرد.

به گفته رابینسون، برنامه کفش نیوبالانس “Conversations Amongst Us” که در پایان فوریه اعلام شد، بسیار بیشتر از اجرای ماه تاریخ سیاه است. از این ماه و تا پایان سال 2022 ادامه خواهد داشت، طراح به کارگردانی حداقل 12 کفش کتانی، فیلم کوتاه و پوشاک مجزای New Balance با مضمون خلاقان سیاه پوست از خانواده NB کمک خواهد کرد (که شاید بزرگترین دستاورد او باشد). . استورم رید، سفیر برند، با جعبه‌های کفش مخصوص همه کفش‌های «Conversations Amongst Us» مورد کنایه قرار گرفته است و «تیمی از همکاران سیاه‌پوست در New Balance» را به خاطر نقششان در طراحی مشترک و سرپرستی مجموعه مورد ستایش قرار داده‌اند.

همچنین بخوانید:

خرید کفش نایک

خرید کفش ریبوک

خرید نایک ایر جردن

“Conversations Amongst Us” 550 به نظر عاری از هر گونه مارک “JFG” است، اما نام این ابتکار را بر روی جوراب ها به رخ می کشد. باقی‌مانده کفش – که شایعه شده است با New Balance 2002R در میان دیگر شبح‌ها همراه می‌شود – به یک مجموعه کرم رنگی که یادآور همکاری خود AURALEE از آگوست 2021 است، رها شده است. با این حال Canvas بیشتر جو را در اختیار دارد. قسمت بالایی نسخه به کمک Freshgoods، برنده مقایسه با یک تی شرت سفید در تابستان از خود رابینسون در یک پست اینستاگرامی است. جیر مودار در اطراف مچ پا و پاشنه پا در کنار هم با یک واحد زیره زرد رنگ کار می کند تا ظاهر نسبتاً تنی کفش ورزشی را مختل کند که مطمئناً حداکثر تطبیق پذیری را به پوشندگان می دهد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *