مد و فشن

راهنمای جامع جدید کفش های نایک ایر در بازار

83

این آخر هفته، روز نایک ایر جردن مکس است، جشن نایک برای یکی از نمادین‌ترین فناوری‌های کفش، اما این بدان معنا نیست که ایر مکس تنها کفشی است که این هفته عرضه می‌شود.

همراه با دسته ای از Air Max 1 های انحصاری منطقه ای که در روز شنبه در سراسر جهان عرضه می شوند، خریداران همچنین می توانند منتظر رنگ های جدید Dunk Low، Air Jordan 3 و موارد دیگر باشند. برخی از همکاری‌های برجسته عبارتند از کفش پیاده‌روی Bodega با هوکا و جدیدترین مجموعه Reebok با خانه مد نمادین Margiela.

در زیر نگاهی دقیق به همه بهترین کفش‌های ورزشی منتشر شده در این هفته بیندازید.

خرید کفش نایک ایر جردن

کفش نایک ایر جردن Nike Air Max 95 ‘Matte Olive’

آنچه باید بدانید: نایک ایر جردن مکس 95 این هفته رنگی به رنگ زمینی «زیتونی مات» خواهد داشت. این جفت با رنگ‌های مختلف بوم سبز زیتونی و رویه لایه‌ای آن با روکش‌های نوبوک مطابقت دارد. ضربه‌های قرمز ظریف روی زبان، پاشنه و زیره ظاهر می‌شوند تا رنگ‌های کوچکی را ایجاد کنند.

کفش نایک ایر Women’s Nike Dunk Low ‘Vintage Green’

آنچه باید بدانید: رنگ‌آمیزی Dunk Low با الهام از اسپارتان‌های ایالتی میشیگان، این پنج‌شنبه به‌طور کامل با یک درمان کلاسیک وارد می‌شود. این روکش زنانه با جزئیاتی مانند روکش‌های چرمی سبز ترک خورده، توری‌های کرم، و زیره میانی زرد شده، طراحی شده است.

کفش نایک ایر Air Jordan 3 ‘Muslin’

آنچه باید بدانید: جدیدترین نسخه ایر جردن 3 صبح جمعه وارد بازار می شود. رنگ کفش نایک “Muslin” دارای رویه بوم کرم با لهجه های قرمز روی زبان است. روکش های معمولی پانل فیل با جیر خاکستری جایگزین شده اند تا ظاهری مینیمال به این جفت ببخشند.

کفش نایک ایر جردن Margiela x Reebok ‘Memory Of’

آنچه باید بدانید: Margiela و کفش ریبوک Reebok به همکاری مداوم خود با چهار کفش ورزشی جدید، هر کدام دو جفت از Club C و CL ادامه می دهند. نسخه های سیاه و سفید هر کدام موجود است. هر کدام با رویه های داخلی به بیرون با پانل های تنظیم شده و روی هم میکس شده اند. نام تجاری مشترک برای نشان دادن همکاری روی برچسب زبان و کفی ظاهر می شود.

نایک ایرجردن Bodega x Hoka Kaha Low GTX

آنچه باید بدانید: آخرین همکاری کفش Bodega با Hoka است. Kaha Low GTX با رویه نوبوک برنزه، چکمه Gore-Tex ضد آب و زیره Vibram ناهموار برای فضای باز ساخته شده است. رنگ های روشن روی زبانه کشش پاشنه، زبان و توری استفاده می شود. این جفت همچنین دارای توری های زرد، بنفش، نارنجی و مشکی قابل تعویض است تا امکان سفارشی سازی شخصی را فراهم کند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *