مد و فشن

کفش جدید آدیداس اسکیت بوردینگ SKATE BOARDING رونمایی شد

89

جیسون دیل با کفش آدیداس اسکیت بوردینگ همکاری کرده است تا اولین کفش امضا شده خود را با این برند دوباره معرفی کند. برداشت دیل از سامبای سنتی برای اولین بار در سال 2019 به مناسبت امضای قرارداد او با تیم آدیداس پرو منتشر شد. شکل در یک رنگ سیاه و سفید غیرقابل توجه ساخته شده بود.

خرید کفش آدیداس

خرید کفش نایک ایر جردن

ساختار چرمی کامل، طراحی سنتی T-toe و کفی یخی کهنه از دیگر ویژگی های این کفش کتونی است. امضای Dill که با رنگ طلایی براق روی زبان ظاهر می شود، با طرح رنگ سیاه و سفید در تضاد است.

دیل در حین معرفی مجدد این سیلوئت اظهار داشت: برای اولین رنگی که با آدیداس امضا کردم، می‌خواستم به گذشته این برند بروم و چیزی نمادین را از دوران جوانی به ارمغان بیاورم، مانند چیزهای مربوط به دهه هشتاد که واقعاً آنها را دوست داشتم.

خرید کفش نایک

خرید کفش ریبوک

نگاه کلی به کفش نایک ایر جردن MILITARY BLACK

در سال 2022، ایر جردن 4 شاهد اکشن های زیادی خواهد بود، با انتشار بلیط های داغ متعددی که برای نیمه اول سال برنامه ریزی شده است. همه چیز با Red Thunder 4s در ژانویه آغاز شد و کفش نایک ایر جردن Jordan 4 “Infrared” همچنان در صدر فهرست عرضه‌های آینده قرار دارد. همانطور که اولین نگاه خود را به کفش نایک ایر جردن Air Jordan 4 “Military Black” می اندازیم، مفهومی که اولین بار در اواسط سال 2021 منتشر شد، بازیکن جدیدی به بازی می پیوندد.

این نسخه آینده با نامی برگرفته از رنگ آبی نظامی اصلی military blue air jordan کفش کتانی نایک ایر جردن 4، دارای رویه سفید و خاکستری مشابه با لهجه‌های مشکی در زیره میانی، چشم‌های توری و پاشنه است. جعبه کفش نیز یک محصول کاملاً جدید است، با یک نشان قدیمی “پرواز” در بالای یک الگوی لکه‌دار در قسمت بیرونی. تاریخ انتشار در حال حاضر برای ژوئن 2022 تعیین شده است، بنابراین با نزدیک شدن به روز، منتظر جزئیات بیشتر باشید.

خرید کفش ریبوک

خرید کفش نایک

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *