مد و فشن

تمیز کردن و مراقبت از کفش های کلارک ساده است

مراقبت عالی از کفش های خود نه تنها باعث بهتر دیده شدن آن ها می شود، بلکه طول عمر آن ها را نیز افزایش می دهد. اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که یک جفت کلارک کلاسیک دارید، باید مراحل ساده زیر را به دقت دنبال کنید. کفش های کلارکز اگر به درستی از آنها مراقبت شود، سال ها دوام خواهند آورد.

از آنجایی که چرم یک محصول طبیعی است، در معرض انواع تأثیرات محیطی قرار دارد. چرم توسط آفتاب، کیفیت هوا، آب و هوا و خاک آسیب می بیند. با چند عمل ساده می توانید از چرم خود محافظت کنید یا آن را به شکوه قبلی خود بازگردانید.

لوسیون چرمی، آب و محافظ لکه یا محافظ هوا همه مواد مورد نیاز هستند (اختیاری)

مرحله 1: با استفاده از یک پارچه، لوسیون چرم را بمالید. لوسیون چرم چرم را تمیز، جلا و آبرسانی می کند.

30 دقیقه صبر کنید تا لوسیون چرم خشک شود. برخی از افراد دوست دارند شب قبل از لوسیون چرم استفاده کنند تا مجبور نباشند با عجله از در خارج شوند.

مرحله 3: محافظ آب و لکه یا محافظ هوا، اگرچه اختیاری است، از چرم شما در برابر لکه ها و عناصر محافظت می کند. فقط یک نوع محافظ چرمی مورد نیاز است، بنابراین این ویدیو را تماشا کنید تا بفهمید کدام محافظ برای چرم شما بهتر است.

چیزهای کمی وجود دارد که می تواند با ظاهر یک کفش یا چکمه چرمی خوب مقایسه شود. در حالی که بسیاری از مردم بر این باورند که پولیش چرم به ابزارها و محصولات گران قیمت زیادی نیاز دارد، اما همیشه اینطور نیست.

بافت کفش های جیر و نوبوک فوق العاده و مخملی است. با این حال، بسیاری از مردم در خرید کفش کلارک مردد هستند زیرا معتقدند تمیز کردن آنها دشوار است. با این حال، نگهداری از جیر و نوبوک بسیار ساده است و فقط چند ابزار مورد نیاز است.

مرحله 1: برس موی اسب و میله تمیز کردن مواد مورد نیاز هستند (اختیاری)

مرحله 2: با استفاده از برس موی اسب، پارچه کفش خود را روی دانه ها بکشید.

در حالی که مرحله 1 باید اکثر مشکلات را حل کند، می توان از نوار تمیز کننده برای از بین بردن لکه های سرسخت استفاده کرد. به آرامی ناحیه آلوده را با نوار تمیز کننده مالش دهید تا زمانی که لکه از بین برود.

مرحله 3: پس از پاک شدن لکه، جیر را دوباره در جهت دانه با برس موی اسب بکشید.پ

خرید کفش های کلارک در فروشگاه لوزی

در این مقاله سعی شد نحوه تمیز کردن انواع کفش های کلارک را با هم بررسی کنیم. فروشگاه اینترنتی لوزی یکی از معتبرترین فروشگاه اینترنتی کفش در ایران است. شما می توانید برای مشاهده انواع مدل های کفش کلارک و…. به منو سایت مراجعه کنید و از تخفیف های باونکردنی استفاده کنید. به طور کلی خرید کفش ریبوک و کلارک در ایران از محبوبیت بالایی برخوردار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *