مد و فشن

کفش نایک ایر جردن AIR JORDAN 1 “UNC TO CHICAGO” را با جزئیات بیشتر بررسی کنید

78 1

برای مدت‌های طولانی، برخی از بهترین کفش نایک ایر جردن‌ها نسخه‌های «اول مردان» بودند، که به این معنی بود که با در نظر گرفتن مخاطبان عمدتاً مرد طراحی شده بودند. مطمئناً محبوب‌ترین رتروها به طور مرتب در اندازه‌های GS منتشر می‌شوند. با این حال، نایک یک رنگ انحصاری زنانه از Air Jordan 1 High OG را با UNC To Chicago ارائه می‌کند.

خوشبختانه، این طرح از روش وحشتناک “کوچک کردن و صورتی آن” استفاده نمی کند. از سوی دیگر، خانم‌ها با یک کفش ورزشی ویژه پذیرایی می‌شوند که به سفر مایکل جردن از هیجان دانشگاهی تا نماد جهانی بسکتبال ادای احترام می‌کند. هایلایت های رنگی بر دو مرحله شکل گیری شغلی شماره 23 تأکید می کنند که با پایه چرم مشکی برجسته شده اند. یقه آبی پودری و نشان Swoosh ادای احترام به دانشگاه مایکل جردن، دانشگاه کارولینای شمالی است. سپس از Gym Red به عنوان یک رنگ کنتراست روی جعبه کفش و زیره استفاده می شود – و البته به عنوان اشاره ای به Chicago Bulls. علاوه بر این، هر دو تن در کفی‌ها وجود دارند که یکی آبی و دیگری قرمز است.

خرید کفش نایک ایر جردن

Air Jordan 1 High OG UNC نسخه یکپارچهسازی با سیستمعامل Air Jordan 1 کلاسیک است. در 14 فوریه 2020، To Chicago منتشر خواهد شد. این در 43einhalb و همچنین nike.com در دسترس خواهد بود. قیمت این کفش 160 یورو است و در سایزهای زنانه 5.5 تا 10.5 موجود است.

خرید کفش نایک

خرید کفش ریبوک

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *