مد و فشن

4 تا از بهترین برند کفش برای پسران در حالی که رشد می کنند

74 2

هر کسی که مسئول نگهداری از یک پسر در حال رشد است می‌داند که کفش‌های جدید به طور منظم مورد نیاز است. آنها یا از کفش های قدیمی خود بزرگتر می شوند، آنها را گم می کنند یا تا زمانی که کفش هایشان کاملاً فرسوده شود می دوند. وقتی آنها به اندازه کافی بالغ شوند، ممکن است به چیزی بیش از یک جفت کفش کتانی نیاز داشته باشند.

چیزی که باید بفهمید این است که در مرحله بعد چه نوع کفشی بپوشند. در فروشگاه اینترنتی لوزی کفش های با کیفیت بالا و ارزان قیمت را برای پسران در هر سنی فراهم می کند. در اینجا تعدادی از مارک ها وجود دارد که می توانید از بین آنها برای پسر خود انتخاب کنید.

کفش Chooze که توسط یک مادر سه فرزند طراحی شده است، جنبه خلاقانه پسر شما را نشان می دهد. طراحی های Chooze با هدف کمک به کودکان در بیان خود و کشف منحصر به فرد بودن آنها است. وقتی کودک شما یک جفت کفش Move یا Scout loafers می‌پوشد، اعتماد به نفس بیشتری پیدا می‌کند و جنبه هنری خود را ارتقا می‌دهد.

کفش های بچه گانه ریبوک

کفش ریبوک گزینه خوبی برای مردانی است که از کاوش در فضای باز لذت می برند. Hi-Tec، یک شرکت تولید کفش های محکم، انتخاب گسترده ای از کفش های پیاده روی، چکمه های زمستانی، کفش های ورزشی چندگانه و صندل ها را ارائه می دهد که بدون در نظر گرفتن فصل، گزینه های متنوعی را به جوان شما می دهد. سیستم کفی کفش ریبوک به شما کمک می کند تا با ایجاد فضای اضافی با نزدیک شدن انگشتان پا به انتهای کفش، با پاهای در حال رشد مقابله کنید.

کفش بچه گانه نایک

به او اجازه دهید تا با شخصیت‌های مورد علاقه‌اش روی پاهایش غوغا کند، اگر اهل آب‌پاش است. کفش نایکدارای انواع چکمه های بارانی با موضوع است. قورباغه ها، دزدان دریایی، آتش نشان ها و حتی باب اسفنجی از جمله شخصیت ها هستند. پاهای او هر چه باشد خشک می ماند.

دیوید اسکات

هیچ چیز شیک‌تر از اسکات دیوید نیست وقتی که او باید جذاب به نظر برسد (خوب، خوش‌تیپ‌تر). با تمرکز بر کفش های رسمی پسرانه، مشکلی برای یافتن کفش های مجلسی مقرون به صرفه برای آقای کوچک خود نخواهید داشت.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *