مد و فشن

بسته به برنامه تمرینی خود چه کفش های باشگاهی باید بخرید؟

73 1

انتخاب کفش ورزشی برای خرید یکی از حیاتی ترین تصمیماتی است که می توانید بگیرید، چه به طور منظم در باشگاه باشید و چه تازه شروع به تصمیم گیری در سال نو کرده اید.

پیدا کردن یک جفت کفش مناسب زمان می برد، اما لازم نیست سخت باشد. شناخت پای خود اولین قدم برای انتخاب کفش مناسب شماست. پاها در اشکال و اندازه های مختلفی وجود دارند که به سطوح مختلفی از حمایت و بالشتک در کفش نیاز دارند. اما نگران نباشید، آنقدرها هم که به نظر می رسد سخت نیست.

برای شروع، اندازه کفش خود را تعیین کنید. متأسفانه، از آنجایی که هر کفش به طور متفاوتی ساخته می شود، ممکن است اندازه آن از سازنده ای به سازنده دیگر متفاوت باشد. به عنوان یک قانون کلی، همیشه بین بلندترین انگشت پا و انتهای کفش فاصله بین انگشتان شست بگذارید.

بررسی قوس کف پا یکی دیگر از روش‌های کسب اطلاعات بیشتر در مورد پای خود است. می توانید این کار را با فرو بردن پای خود در ظرف آب و گذاشتن رد پا روی یک تکه کاغذ انجام دهید.

اکنون که درک بهتری از پاهای خود دارید، زمان آن فرا رسیده است که در مورد نیازهای آنها در طول تمرین یاد بگیرید. مهم‌ترین توصیه‌ای که می‌توانیم به آن بدهیم این است که سعی نکنید جلسات مختلف را با یک جفت کفش ورزشی مدیریت کنید. چرا؟ زیرا انواع مختلف تمرینات به سطوح مختلف کمک نیاز دارند.

خرید کفش ریبوک

خرید کفش نایک

بهترین کفش بدنسازی برای تمرین شما چیست؟

انتخاب کفش ایده آل برای هر تمرین ممکن است دشوار باشد، بنابراین ما یک راهنمای مفید برای کمک به شما در یافتن آنچه باید جستجو کنید، گردآوری کرده ایم.

کلاس اسپین Spin class

یک کفش با کفی محکم و سفت برای کلاس اسپین ایده آل است. این تضمین می کند که تمام نیروی ایجاد شده توسط پاها و باسن شما مستقیماً به پدال هدایت می شود.

تردمیل

به دنبال کفشی باشید که برای ورزش روی تردمیل سبک و انعطاف پذیر باشد. هر چیزی که دارای بالشتک زیاد باشد، توانایی بدن شما را برای حفظ تعادل مختل می کند.

تمرینات crosfit

پوشیدن کفش با کف صاف در طول کراس فیت یک تکنیک عالی برای تقویت پای شما است.

وزنه زدن

کفش‌هایی که شما را روی زمین نگه می‌دارند و کمترین بالش را ایجاد می‌کنند، می‌توانند به شما کمک کنند تا از جلسات وزنه‌برداری خود نهایت استفاده را ببرید.

ورزش های عمومی

اگر اصرار دارید که برای همه تمرینات یک کفش تک بخرید، به دنبال خرید کفش باشید که کمی از همه چیز داشته باشد. انعطاف پذیری، راحتی، ثبات و دوام همه چیزهایی هستند که باید به دنبال آنها باشید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *