مد و فشن

کفش های چرم که هر مردی باید آن را بخرد

انتخاب کفش چرمی برای مردان می تواند فرآیند بسیار پیچیده ای باشد.

به عنوان مثال، حکمت متعارف می گوید که مردان باید کفش هایی بپوشند که با کمربندشان هماهنگ باشد. با این حال، بقیه لباس و محیط را نیز باید در نظر گرفت.

اگر کفش های چرمی را برای خود انتخاب می کنید، چندین فاکتور باید در نظر گرفته شود:

آیا این کفش ها به صورت غیر رسمی پوشیده می شوند یا رسمی؟

آیا یک کفش بند دار را ترجیح می دهید یا کفشی که روی آن کشویی باشد؟

کفش چرم مشکی را ترجیح می دهید یا قهوه ای؟

یک جفت کفش چرمی مردانه با کیفیت بالا معمولاً 300 دلار یا بیشتر قیمت خواهد داشت، بنابراین مهم است که قبل از خرید درک درستی از آنچه می خواهید داشته باشید.

* نکته: کفش‌های چرمی در اثر پا گذاشتن یا خراشیدن روی بتن کثیف می‌شوند و آسیب می‌بینند. بنابراین، ما به شما توصیه می کنیم که اگر یک جفت کفش چرمی گران قیمت دارید که کثیف یا آسیب دیده است، لزوماً مجبور نیستید یک جفت جدید بخرید. پاک کننده های حرفه ای کفش چرمی می توانند با قیمتی بسیار مناسب، کفش های چرمی فرسوده را به خوبی ترمیم کنند. اگر در تورنتو هستید و می‌خواهید کفش‌های چرمی ارزشمندتان را به صورت حرفه‌ای تمیز کنید، تمیز کردن کفش‌های چرمی توسط Love Your Shoes را بررسی کنید. آنها در تمیز کردن و ترمیم چکمه و کفش متخصص هستند.

برای شروع، بیایید سبک های مختلف کفش چرمی مردانه را مرور کنیم. پس از انتخاب یک سبک، سپس می‌توانیم انتخاب‌های رنگ مناسب را با جزئیات بیشتری بررسی کنیم.

مدل های مختلف کفش چرمی

توجه به این نکته ضروری است که اگرچه هر یک از سبک های ذکر شده در زیر را می توان با چرم ساخت، اما همیشه اینطور نیست. هدف در اینجا این است که سبک کفش مورد علاقه خود را شناسایی کنید.

آکسفورد

انتخاب کفش‌های چرمی به سبک آکسفورد به معنای انتخاب کفش‌هایی با زواید و تزئینات بسیار کم است. اینها یک انتخاب محبوب هستند زیرا ظاهر ساده و کلاسیک آنها برای موقعیت ها و تنظیمات متعدد مناسب است.

آکسفوردها با پایه پایین، توری بسته و زیره غیر لاستیکی مشخص می شوند. آنها اغلب با کت و شلوار، یا پیراهن و شلوار ست می شوند.

برای لباس های روزمره در دفتر یا رویدادهای معاصر، آکسفورد در رنگ قهوه ای کنیاکی یک انتخاب عالی خواهد بود.

اگر قصد دارید در یک مراسم رسمی‌تر از آکسفورد استفاده کنید، انتخاب کفش‌های چرمی با رنگ مشکی سنتی‌تر بهترین کار است. آکسفوردهایی را با پرداخت بسیار صیقلی و براق نیز در نظر بگیرید.

لوفرس

لوفرها شاید بیشتر به دلیل نداشتن بند و سگک کاملاً شناخته شده هستند. آنها به عنوان کفش های لغزنده با پاشنه پهن و صاف طراحی شده اند.

کفش‌های لوفر که معمولاً به‌عنوان یک کفش ورزشی شیک در نظر گرفته می‌شوند، انتخابی محبوب در باشگاه‌های قایق‌رانی هستند.

برخی از کفش‌های کتانی دارای منگوله هستند، اما سبک‌های مدرن‌تر و غیررسمی‌تر معمولاً اینگونه نیستند.

سبک‌های قدیمی‌تر کفش‌های لوفر با بند در بالای کفش چرمی طراحی می‌شدند، به طوری که می‌توانست پول خرد یا چیز کوچک دیگری را در خود جای دهد. این جایی است که اصطلاح “پنی لوفر” سرچشمه گرفته است.

Monk Strap

کفش‌های چرمی Monk Strap برای مردان کفش‌های بند مانک شبیه به کفش‌های لوفر هستند به این معنا که بدون بند هستند. با این حال، یک بند چرمی در قسمت بالایی کفش قرار داده شده است. این بیشتر برای تزئین یا تزیین است تا هر هدف کاربردی.

بند چرمی به یک بند یا سگک فلزی متصل است که به نظر می رسد کفش را محکم نگه می دارد.

شما انتخاب های رنگی را برای کفش های چرمی مردانه دارید

وقتی در مورد مدل کفش تصمیم گرفتید، این سوال پیش می‌آید که ترجیح می‌دهید چه رنگی بپوشید. کفش های چرمی مردانه در طیف گسترده ای از رنگ ها از جمله:

  •          سیاه،
  •          کوردوان،
  •          رنگ قهوه ای،
  •          شرابی،
  •          oxblood
  •          شاه بلوط و گاهی اوقات
  •          سفید

برای ساده‌تر کردن انتخاب‌های شما، می‌خواهیم روی دو گروه اصلی از رنگ‌ها تمرکز کنیم – مشکی و قهوه‌ای.

انتخاب کفش چرمی در مشکی

وقتی اکثر مردان به یک کفش چرمی سنتی فکر می کنند، رنگ مشکی فوراً به ذهن می رسد.

کفش‌های چرمی مشکی مردانه معمولاً در فضای رسمی‌تر پوشیده می‌شوند، اگرچه همیشه اینطور نیست.

یک قانون کلی خوب این است که سطح درخشندگی را در نظر بگیرید. کفش‌های چرمی مشکی رسمی‌تر برای مردان عموماً درخشش، درخشندگی، جلا یا درخشندگی بیشتری را به نمایش می‌گذارند.

از سوی دیگر، کفش‌های چرمی مشکی مردانه که برای لباس‌های غیررسمی، نیمه رسمی یا روزمره مناسب‌تر هستند، ظاهری مات دارند.

انتخاب کفش چرمی در رنگ قهوه ای

وقتی مردان کفش های چرمی قهوه ای را انتخاب می کنند، یک سوال رایج پیش می آید:

کدام رنگ قهوه ای بهتر است؟

حقیقت این است که یکی بهتر از دیگری نیست. اما همانطور که در حال بررسی هستیم، رنگ قهوه ای طیف نسبتاً گسترده ای از امکانات را برای انتخاب کفش های چرمی برای مردان پوشش می دهد.

اگر تصمیم به خرید کفش های قهوه ای دارید، سایه ای که انتخاب می کنید بیشتر به لباسی که می خواهید تزئین کنید و محیطی که در آن پوشیده می شود بستگی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *