مد و فشن

اینها کفش ها و چکمه های زنانه ای هستند که برای پاییز به آنها نیاز دارید

زمانی که فصل پاییز از راه میرسد بازار بوت و نیم بوت و چکمه های زنانه نیز حسابی داغ می شود.  در این مطلب قصد داریم برترین مدل های کفش های زنانه مناسب فصل پاییز را با هم بررسی کنیم تا یک بررسی دقیقی با هم داشته باشیم.

این کفش های زنانه را بخرید تا در فصل پاییز شیک پوش باشید.

چکمه های combat

بله، آنها هنوز هم هستند، و اگر دوست دارید یک ظاهر معمولی داشته باشید، اینها قطعا برای شما هستند. یک استایل ساده مانند Madden Girl Fuze را برای یک چکمه مشکی راحت امتحان کنید که کمی لبه به هر لباسی اضافه می کند.

چکمه های Not-Quite Flats

یک پاشنه کوچک می تواند کفش های ساده را به ارتفاعات جدید و چشمگیر برساند (یعنی از نظر بصری). حتی یک اینچ هم به آپارتمان‌های امروزی مانند Lucky Brand Cahill اضافه نکنید تا ببینید که چگونه یک چیز کوچک واقعاً می‌تواند ظاهر شما را به سطح بعدی برساند.

چکمه Sock Booties

این دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد – چکمه ای که کمی بالاتر می آید – مثل این که جوراب هایتان بالای چکمه شما بالا می رود. جز اینکه شما این کار را نکنید یک جفت مانند Nine West Cadence را برای تناسب براق و پیچیده امتحان کنید. خرید کفش Sock Booties در از محوبیت بالایی برخوردار است.

چکمه پاییزه Peep-Toe Styles

خوب، پس ما می دانیم که وقتی هوا فوق العاده سرد می شود، این خیلی منطقی نیست، اما اینجا کارولینای شمالی است! گاهی اوقات در کریسمس 70 درجه است. بنابراین، پدیکور را نادیده نگیرید و با ترند چکمه‌های پنجه‌دار کنار بیایید: چیزی شبیه به این کفش نیکول آنیا چطور؟

چکمه های پاییزه Over-The-Knee Boots

گاهی اوقات شما فقط می خواهید بدون کار زیاد متمایز شوید. و ما یک راه حل برای شما داریم – بوت بیشتر. جفتی را انتخاب کنید که روی زانو برای نمایش درام فوری باشد، چه دامن بپوشید و چه شلوار جین. برای استایلی که می توانید بارها و بارها بپوشید، به سراغ چیزی مانند فرانکو سارتو کری بروید.

در فروشگاه اینترنتی لوزی شما می توانید خرید کفش زنانه مناسب با تمامی فصول را با قیمت های باورنکردنی انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *