مد و فشن

آیا کفش نایک از نظر پایداری کفش پیشرو است؟

نایک تعدادی برچسب ایجاد کرده است که مطابق با نام تجاری Reshoevn8r و انتقال ما به خط تولید پایدارتر است، از جمله مراحل بسته بندی و تحویل ما.

روش‌شناسی آینده نایک در آینده‌ای با کربن صفر و بدون زباله استوار است.

“سفر نایک به صفر کربن و ضایعات صفر برای کمک به محافظت از آینده ورزش در حرکت به سمت صفر توصیف شده است.” هر مرحله از سفر ما را دنبال کنید و راه های جدیدی را با هم بیاموزید تا به سمت صفر حرکت کنید.”

نایک تمام ترفندهای را امتحان می‌کند تا طرفدارانش را با شرایط عادی جدید خود همراه کند، با عباراتی مانند «راه‌های جدیدی بیابیم که می‌توانیم با هم به صفر برسیم». کفش کتانی نایک موادی را انتخاب می‌کند که ضایعات را در مدل‌های پایدار خود کاهش می‌دهد، از جمله نایلون بازیافتی، پنبه پایدار، فلای‌چرم، فلای‌کنیت، پلی‌استر بازیافتی و هوا.

محصولات نایک بیش از 70 درصد ردپای کربن آنها را تشکیل می دهند. نایک سال به سال با استفاده از اقلام بازیافتی مانند پلاستیک، الیاف و منسوجات، انتشار گازهای گلخانه ای خود را کاهش می دهد.

خرید کفش نایک و خرید کفش ریبوک را می توانید در فروشگاه اینترنتی لوزی انجام دهید.

Fly Knit پارچه ای سبک وزن است که 60 درصد کمتر از سایر کفش های کتانی هدر می رود. 6-7 بطری پلاستیکی بازیافتی در هر جفت کفش ورزشی Fly Knit استفاده می شود.

Fly Leather محصول آینده است، با ظاهر و احساس چرم اما ترکیبی از الیاف. نایک از 50 درصد چرم بازیافتی و تکنیکی با نیروی آب برای پیوند آن با الیاف مصنوعی استفاده می کند. این منجر به ضایعات کمتر و در نتیجه اثرات زیست محیطی کمتری شد.

تا سال 2007، زیره‌های نایک از 50 درصد مواد قابل بازیافت استفاده می‌کردند. تمام فعالیت‌های نایک در آمریکای شمالی تا سال 2020 به طور کامل از انرژی باد پایدار تأمین می‌شود.

پلی استر بازیافتی یک ترکیب مصنوعی است که از بطری های بازیافتی که به صورت تکه تکه شده، پلت شده و به نخ ریسیده شده اند، تولید می شود. این امر از ورود حدود 1 میلیارد بطری پلاستیکی به محل های دفن زباله و آبراه ها جلوگیری می کند.

پنبه پایدار: تا سال 2020، کفش های کتانی نایک به طور کامل از پنبه ارگانیک، بازیافت شده یا پنبه بهتر ساخته می شود.

نایلون بازیافتی: نایکی که در حال حاضر می پوشید می تواند از فرش، تور ماهی یا انواع مواد بازیافتی دیگر ساخته شده باشد. نایلون استفاده شده در نخ نایک به کاهش انتشار کربن تا 50 درصد کمک می کند.

بنابراین، نظر شما در مورد آن چیست؟ آیا برنامه زیست محیطی نایک در مسیر درستی پیش می رود؟

این تمام چیزی است که در حال حاضر دارم.

خرید کفش نایک ایر جردن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *