مد و فشن

قوانینی برای ست کردن کفش های کتانی با لباس شما

19

فهمیدن اینکه چه چیزی را با مجموعه کفش های کتانی خود که به دقت انتخاب شده بپوشید می تواند دشوار باشد، عمدتاً به این دلیل که هنگام خرید کفش کتانی های جدید، ما به ندرت چیزی غیر از رنگ، طرح و مفهوم مورد نظر را در نظر می گیریم. وقتی کفش‌های کتانی جدیدی انتخاب می‌کنید، تا آنجا پیش می‌رویم که می‌گوییم این انتخاب صرفاً زیبایی‌شناختی گاهی به مسیرهای نوستالژیک، احساسی و آرزویی تغییر می‌کند. به زبان ساده، شما لگدهای خود را به این دلیل انتخاب می کنید که دوپینگ هستند و نه به این دلیل که با شلوار جین شما مطابقت دارند. اما ما شما را داریم: نکات ما را در مورد اینکه چگونه کفش‌های کتانی خود را با بقیه کمد لباس خود هماهنگ کنید بخوانید. قوانینی برای ست کردن کفش های کتانی با لباس شما چیست؟

قوانینی برای ست کردن کفش های کتانی با لباس شما

از تطبیق ظاهر خود اجتناب کنید

به لطف عرضه بی‌پایان گزینه‌های رنگی و گزینه‌های قابل تنظیم سطح بعدی برای کلاه، ساعت و کفش‌های کتانی، می‌توانید از نظر فنی هر چیزی را که می‌پوشید با بهترین جزئیات مطابقت دهید. اما، این بدان معنا نیست که شما باید. جفت کردن AJهای سفید و آبی کودک با UNC نصب شده، شما را بیشتر شبیه یک طلسم تیم می کند تا خدای سبکی که می خواهید باشید. به جای تکیه بر رنگ، بافت و استایل کفش های کتانی خود را برای ظاهری کاملا مکمل در نظر بگیرید.

لباس مناسب را بپوشید

همخوانی با عرض شلوار و کفش ورزشی می تواند به شما کمک کند تا تعادل مناسب را ایجاد کنید. برای کفش‌های کتانی پهن یا پف‌دار، ساق‌های صاف، برای استایل‌های باریک و باریک، یا برای نشان دادن کفش‌های مورد علاقه‌تان، یک پا صاف انتخاب کنید. اگر نقطه کانونی لباس شما کفش‌های کتانی‌تان است، با پیچیدن شلوار جین یا انتخاب یک استایل دویدن، میزان پارچه‌ای که دور قوزک پایتان می‌چرخد را به حداقل برسانید.

بدانید چه زمانی باید کنتراست کنید

مگر اینکه در حال اداره یک امپراتوری فناوری در خارج از سیلیکون ولی هستید، از پوشیدن کفش ورزشی خود با هر چیزی که می تواند لباس حرفه ای در نظر گرفته شود خودداری کنید. با این اوصاف، می توانید سبک هایی را که از یک دسته نیستند، تضاد کنید. لباس‌های بیرونی فنی با سبک‌های کلاسیک یکپارچهسازی با سیستمعامل عالی به نظر می‌رسند، در حالی که کفش‌های کتانی ضد آب و هوا تضاد کاملی با یک روپوش کلاسیک دارند. نکته کلیدی این است که رنگ ها یا بافت ها مکمل یکدیگر باشند. به عنوان مثال، شلوارهای تیره با لگدهای روشن تر به نظر می رسند.

جوراب ها را فراموش نکنید

چه می خواهید آن ها برجسته باشند یا به سادگی در ظاهر شما حل شوند، همیشه جوراب های خود را در نظر بگیرید. کفش های کتانی شایسته یک بافتنی دنج و زیبا هستند. استن اسمیت ها با مدل های کوتاه و قوزک پا به بهترین شکل به نظر می رسند، و سیلوهای اسکیت برای سبک های دیوانه کننده و چشم نوازی ساخته شده اند که همه ما امیدواریم امسال به عنوان جوراب های جوراب دار استفاده کنیم.

قوانین خود را بسازید تا بتوانید آنها را زیر پا بگذارید

خوشبختانه، قوانین مد قرار است شکسته شوند. ما از دوران تاریکی خارج شده‌ایم (معروف به اوایل دهه 00)، جایی که جین‌های گشاد، نسخه‌های بلوک‌شده دانکس و شلوارهای دویدن را پنهان می‌کردند، جایی که چیزی که فقط در سینفلد دیده می‌شد دوباره اجرا می‌شد. در حالی که انطباق بیش از حد می تواند شما را شبیه به یک کارتون کند، یک ظاهر با دقت انتخاب شده از رنگ های مشابه می تواند قالب را بشکند و ظاهری شایسته به سبک خیابانی را نشان دهد. همیشه شکل، رنگ و جنس مواد خود را قبل از ترکیب و تطبیق در نظر بگیرید، اما اجازه ندهید که شما را از آزمایش ظاهر خود منصرف کند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *