مد و فشن

نکات طلایی تشخیص ونس اصل چیست?

13

تقریبا میشه گفت نوجوان های امروزی همه گی چه دختر و چه پسر دنبال استایل های تینیجری هستند . کفش های ونس از محبوب ترین کتونی های این تیپ استایل ها هست و به همین دلیل بازار بسیار پر فروش و پر رونقی دارد .پس اگه  به دنبال کتونی اورجینال و اصل ونس هستید باید بتونین کتونی های فیک و کپی رو از اورجینال تشخیص بدین .

مهمترین دلیل تولید کفش های فیک ارزون بودن وکسب درآمد هست . تولیدی های کتونی های فیک ونس تنها کاری که انجام میدن اینه که از طرح اصلی کپی برداری میکنند. از مواد ارزون قیمت و کم کیفیت استفاده میکنند و تا جایی که میتونن کفش ونس خودشون رو شبیه به کتونی اصل تولید میکنند. بسیاری از این تولیدی ها در کار خود بیسار تبحر دارند ومی توانند کفش های تقلبی را شبیه کفش های کتونی اورجینال کنند به طوری که تشخیص فیک بودن آنها بسیار سخت می شود و از همین راه سود های کذایی دریافت کنند .

بررسی تشخیص ونس اصل و اورجینال در اینترنت

از آسون ترین اقداماتی که میتونین قبل از خرید قبل از کتونی مورد نظرتون انجام بدین جستجو در فضای وب است. با توجه به دنیای امروز و گستردگی اطلاعات در اینترنت به راحتی با چند سرچ اطلاعات کاملی از کتونی های ونس اصل میتونین پیدا کنین .

زیره های کتونی های ونس دارای مشخصه خاصی هستند به عنوان مثال قسمت وسط کف کفش های کتونی ونس اورجینال معمولا دوخت نمیشه چسب دار هستند . زیره ونس از ای وی آ سبک ساخته میشه که باعث میشه هنگام پوشیدن احساس سنگینی نمی کنید. برای زیره از لاستیک مرغوب برای پشتیبانی مناسب کاربر استفاده می شود. کتونی های کپی از لاستیک بی کیفیت ساخته می شوند و اغلب دارای وزن بیشتری هستند .

لکه های چسب زیاد در قسمت بیرونی کتونی ونس ، مخصوصا قسمت های میانی زیره کتونی، به علت اینکه در حین تولید بازررسی دقیقی صورت نگرفته است جای چسب ها باقی میمونه وبه این معنا است که آنها کفش های ونس اورجینال نیستند .

یکی دیگه از ساده ترین نکاتی که هنگام خرید کتونی ونس اورجینال باید به آن توجه کنید لوگو می ‌باشد که بر روی کفش قرار دارد، به ‌عنوان مثال بهنگام خرید کفش‌ های ونس فیک کلمه ونس اولد اسکول به صورت انگلیسی بر پشت کتونی درج شده است که بسیاری از تولید کنندگان آن را چاپ نمیکنند .

تولیدکنندگان کفش های کتونی ونس فیک درمراحله ای از تولید که به بیشترین دقت نیاز هست ، بزرگترین اشتباهات خود را مرتکب می شوند. هنگام بررسی دوخت ها و درزها با نمونه اصلی، می توانید به سادگی نمونه فیک را پیدا کنید

وزن کفش های ونس اصل هم معیار مهمی در تشخیص هستند

وزن کفش‌ ها می ‌توانند اصالت کالا را به شما نشان دهند، چرا که کفش ‌های کپی   از وزن بیشتری برخوردار هستند و هنگام راه رفتن می‌توانند کمی شما را اذیت کنند

مورد بعدی که باید به آن توجه کنیم قیمت کفش‌ هایی است که خریداری می‌ کنیم ، به این نکته توجه داشته باشید که قیمت کفش‌ های اصل بسیار بالاتر از کفش‌ های تقلبی می‌ باشد .

حالا با توجه به مطالبی که گفته شد باید بگوییم که بسیاری از تولیدکنندگان و فروشندگان ممکن است کفش‌ های تقلبی را به‌ عنوان کفش‌ های اصلی به فروش برسونند

قانع کننده ترین روش برای تشخیص تقلبی بودن یا نبودن کفش های کتونی این است که برچسب داخل کفش کتانی و برچسب روی جعبه را بررسی کنید. این برچسب اغلب روی زبانه ، پاشنه یا قوس کفش شما قرار می گیرد و سایز و کشور تولید کننده را نشان می دهد. همچنین ممکن است زمان تولید و کد محصول را نشان دهد. برچسب روی جعبه معمولا در کناره ها قرار می گیرد و تقریبا همان اطلاعاتی که برچسب داخل کفش به همراه دارد را نشان می دهد. اگر هر یک از اطلاعات برچسب داخل کفش و جعبه با هم مطابقت ندارد به این معناست که کفش های کتانی اصل نیستند

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *