مد و فشن

با این مدل کفش ونس مثل یه حرفه ای ورزش کن

تصمیم داریم با شما درباره کفش های تخصصی که برای انواع مختلف ورزش ساخته می شوند صحبت کنیم . اصولا این کفش ها بر اساس نیاز و خواسته ورزش ها و ورزشکاران خاص توسط تولیدکنندگان متخصص تولید و عرضه می شوند. ون دورن پایه گذار شرکت ونس هم  کار خودش رو با تولید کفش های ورزشی برای ورزشکاران دویدن آغاز کرد.

اگر بخواهیم کفش‌های ورزشی رو به طور صریح توضیح دهیم به شما میگوییم ، کفش‌هایی هستند که برای ورزش یا سایر اشکال ورزش‌های بدنی طراحی شده‌انداما در جامعه امروز ما به طور گسترده برای روزمره استفاده می‌شوند.

کفش اسپرت ونس

کفش اسپرت همون چیزی است که به اون کتونی می گوییم. برخی از کفش‌های ورزشی یا کفش‌های کتونی گاهی اوقات به عنوان ورزش نیز استفاده می‌شوند. زمانی که آن کفش ورزشی بدون بند باشد و زمانی که آن ورزش پیاده‌روی یا دویدن سبک باشد. در این صورت می توانیم از ورزش به عنوان کفش راحتی استفاده کنیم. اما هرگز نمی تونیم به جای کفش های ورزشی تخصصی از کفش های ورزشی یا کفش های کتانی استفاده کنیم. در زبان انگلیسی به کفش اسپرت کفش کتونی می گویند.

کتونی انواع مختلفی دارند که بسیاری از برندها معتبر از جمله ونس سعی کرده برای هر رشته ورزشی کفشی مخصوص طراحی و تولید کند.

به عنوان مثال مدل اولد اسکول ونس را می تونین برای فعالیت ها روزمره در نرمش ها معمول پیاده روی ، مدرسه یا دانشگاه و محل کار استفاده کنید. تنوع، رنگ و مدل کتونی ونس روز به روز بیشتر می شود چرا که مورد استقبال بسیاری از جوان ها قرار گرفته است. کتونی ونس یکی از مدل های اصلی کتونی تابستانی محسوب می شود. البته در نظر داشته که برند ونس مناسب اسکیت نیز میباشد .

کتونی ونس جنس سبکی دارد. که اون رو مناسب فصل گرم تابستان هم کرده است . کتونی های تابستانی وزن سبک تری نسبت به کتونی ورزشی دارد که همین باعث مشه که به کمر و پایتان آسیب وارد نشه  . اگرعلاقه دارید در عصر ها تابستان پیاده روی کنید ومسیری را با خیالی راحت طی کنید کتونی تابستانی پیاده روی ونس بهترنین گزینه برای شما میباشد .

بیشتر اوقات دوست دارید که برخلاف خرید معمول خرید کفش ورزشی راحت و مناسب برای دویدن رو انتخاب کنید که این کفش ها دارای ویژه گی های خاصی هستند مانند حمایت جانبی قوی برای کمک به تثبیت پا کفی برای جذب محکم و کم بودن فضای خالی در بین پشت پا و تا حد امکان سبک بودن کفش  انعطاف پذیری جلوی پا برای خم شدن طبیعی و اجازه دادن به پاهای شما برای بازی بیشتر در آن اگر هدفتون فقط برای پیاده روی های کوته مدت مانند دویدن بر روی تردمیل هستش ، به کفشی برای دویدن نیاز دارید تا از پاهایتان حمایت و محافظت کند که ما به شما کفش های بی بند و جورابی ونس رو پیشنهاد میدیم .

جمع بندی نهایی

برای خرید کتونی ونس مناسب ورزش حتما به فروشگاه معتبر در زمینه کتونی مراجعه کنید. یکی از بهترین فروشگاه ها که ارائه دهنده کفش های ورزشی ونس  است که برای راحتی و دسترسی آسانتر امکان فروش آنلاین درآن فراهم میباشد فروشگاه کفش و کتانی لوزی میباشد که با ارائه بیش از 1000 مدل  از محصولات خریدی دلچسب رو برا ی شما فراهم میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *