مد و فشن

راهنمای تشخیص کفش ورزشی آدیداس / نایک اورجینال از فیک – مقایسه دو غول صنعت کفش

داشتن یک جفت کفش کتانی آدیداس یا نایک داشتن یک جفت کفش در کمد ممکن است به شما کمک کند که ظاهر مد باشید. کفش‌های آدیداس در بین همه نسل‌ها محبوب هستند. اما بهترین انتخاب کفش برای بسیاری از افراد مشهور و نمادهای مد جهانی است. داشتن یک جفت کفش یا کفش کتانی آدیداس/ نایک در کمد لباس، ظاهر شما را تقویت می کند. کفش‌های مختلف آدیداس/ نایک نه تنها در بین تمامی افراد در سراسر جهان بسیار محبوب هستند، بلکه بهترین انتخاب کفش برای بسیاری از افراد مشهور وسلبریتی ها مد جهانی هستند.

با این حال، بیشتر کفش های آدیداس/ نایک بسیار گران هستند تا جایی که مقرون به صرفه نیستند. در نتیجه، شما مجبور به خرید کلون های ارزان قیمت آدیداس خواهید شد. کفش کتانی نایک برای رفع میل شما. از طرف دیگر، بسیاری ناخودآگاه پول خود را برای خرید تقلبی هدر می دهند و آنها را واقعی می دانند.

بسیاری از اوقات، تشخیص کفش های کتانی آدیداس/نایک تقلبی غیرممکن است. این به این دلیل است که بازار تقلبی به اندازه کافی برای تقلید از محصولات طبیعی مهارت دارد. بنابراین در نگاه اول، ممکن است به نظر برسد که شما یک قطعه واقعی را در دست دارید، اما با نگاه دقیق تر، حفره ها ممکن است قابل مشاهده باشند. در حالی که ممکن است جعل کنندگان سعی کنند از محصولات معتبر آدیداس تقلید کنند، کپی کردن ویژگی های مختلف آن غیرممکن است. برای کمک به تمایز بین کفش‌های کتانی آدیداس/نایک تقلبی و اصلی، در اینجا فهرستی از راه‌های تشخیص تقلبی یا اصلی بودن کفش‌های کتانی آدیداس/ نایک وجود دارد.

8 راه برای تشخیص تقلبی در مقابل. کفش ورزشی آدیداس اصل

تقریباً همه صاحب یک جفت آدیداس هستند، اما برخی از نشانه‌ها می‌توانند به شما کمک کنند کفش‌های کتانی آدیداس اصل و تقلبی را تشخیص دهید. در اینجا ده روش برای تشخیص تفاوت بین کفش های آدیداس تقلبی و اصلی آورده شده است:

شماره سریال را بررسی کنید

بررسی شماره سریال یکی از ساده ترین راه ها برای تشخیص اصل بودن یا نبودن کفش های کتانی آدیداس است. بسیاری از جعل‌کنندگان سعی می‌کنند با شباهت نزدیک به همه ویژگی‌ها، یک ماکت بسازند، در حالی که برخی ممکن است این جزئیات را نادیده بگیرند. از این رو، این یکی از راه‌هایی است که فقط با بررسی شماره سریال می‌توانید به واقعی بودن یا نبودن کفش‌های آدیداس خود بگویید. اگر یک جفت اصلی دارید، یک کد شناسایی 12 رقمی منحصربه‌فرد را خواهید دید که در قسمت داخلی کفش چسبانده شده است. این کد با “آلمان” شروع می شود و با “MD” به پایان می رسد. همچنین می توانید این کد شناسایی را بر روی سایر قسمت های کفش مانند برچسب زبانه و درزهای قالب گیری پیدا کنید. اگر چنین برچسبی وجود ندارد، کفش‌های ورزشی آدیداس شما تقلبی هستند.

Cut-Out ها را بررسی کنید

اگر این برش‌ها به درستی متصل نشده‌اند و فاصله‌ای بین آن‌ها وجود دارد، می‌توانید مطمئن باشید که کفش‌هایتان تقلبی هستند. فقط اگر یک بچه نظامی بودید که این بخش را به درستی وصل نکردید و نتوانستید شکاف یا اثر دیگری از آن را روی کفش خود پیدا کنید، معاف می شوید. در غیر این صورت، این برش‌ها باید همیشه بدون هیچ گونه جدایی به خوبی در یکدیگر قرار گیرند.

در یک کفش واقعی آدیداس، اگر دقت کنید، متوجه می‌شوید که هیچ سوراخ یا سوراخی به همین دلیل در بین دو قسمت بالای بدنه کفش وجود ندارد. علاوه بر این، باید حروف آدیداس را روی این برش‌ها نیز بررسی کنید. اگر حروف رنگ و رو رفته یا ناقص است، احتمالاً کفش های شما جعلی هستند.

لوگوی آدیداس را بررسی کنید

هنگام مقایسه یک جفت کفش ورزشی تقلبی و معتبر، متوجه خواهید شد که کالاهای تقلبی همیشه دارای برچسب های مارک هستند، اما نماد اصلی روی زبان حک شده است. در نتیجه، نام تجاری روی کفش های کتانی تقلبی به طور قابل توجهی سریعتر از جفت واقعی محو می شود.

تطبیق الگوی دوخت

الگوی دوخت روی یک جفت آدیداس اصلی دارای خطی است که به صورت عمودی اجرا می شود. خط عمودی در همان سطح الگوی دوخت روی برچسب زبانه کفش است. اگر انگشت خود را روی این خط عمودی بکشید، متوجه خواهید شد که مانند خط اصلی صاف نیست. اگر چنین خط عمودی به صورت عمودی همراه با یک خط مطابق افقی وجود نداشته باشد، این نشانه دیگری از کفش های تقلبی است. درزهای کفش کتانی اصلی آدیداس محکم، صاف و تمیز هستند و هیچ اثر چسبی ندارند. در نتیجه، اگر یک جفت کفش ورزشی جدید نخ یا خط چسبنده داشته باشد، تقلبی است.

بررسی بارکد کفش

بارکد یکی از مهم ترین ویژگی هایی است که در هر جفت کفش کتانی باید جستجو کرد. می توانید یک برچسب بارکد کوچک و مشکی روی زیره کفش کتانی اصلی آدیداس پیدا کنید. اگر یک برچسب بارکد کوچک و سفید دیدید، می توانید از تقلبی بودن کفش های خود اطمینان حاصل کنید. هدف اصلی این کد تعیین اصل بودن یا نبودن یک محصول است. با این حال، این بدان معنا نیست که آدیداس با این مشکل کنار آمده و تولید محصولات جعلی را متوقف کند. بنابراین، هنگام خرید کفش ورزشی آدیداس، باید بارکد را بررسی کنید.

برای افزایش تولید، آدیداس از سال 1994 عملاً تمام تولیدات خود را به کشورهای جهان سوم منتقل کرده است. در نتیجه، حتی در فروشگاه اصلی، نوشته “ساخت آلمان” روی کفش های کتانی قابل مشاهده نیست، که نباید شما را نگران کند. کاملا طبیعی است! بارکد محصولات آدیداس دارای کد آلمانی است، به این معنی که سه عدد اول باید بین 400 تا 440 باشد، صرف نظر از محل مبدا.

فروشگاه اینترنتی معتبر

خرید کفش آدیداس / نایک باید در فروشگاه اینترنتی معتبر انجام شود. فروشگاه های اینترنتی زیادی در این زمینه وجود دارند اما فروشگاه لوزی مرجع اصلی کفش های کتانی آدیداس / نایک با قیمت های باورنکردنی به فروش می‌رسد.

 کد SKU را بررسی کنید

کد واحد انبارداری (SKU) عددی است که برای شناسایی هر محصول استفاده می شود. مخفف عبارت stock holding unit است که به معنی عدد واحد سهام است. این عدد که ممکن است شامل حروف باشد یا نباشد، برای هر طرح رنگ و مدل کفش های مارک دار منحصر به فرد است. با استفاده از این، می توانید اینترنت را بررسی کنید تا ببینید آیا محصول شما با جفت درخواستی مطابقت دارد یا خیر. به سادگی کد را در موتور جستجوی خود وارد کنید، و نتایج بلافاصله ظاهر می شوند. کد SKU ممکن است هم روی برچسب مشخص شده روی جعبه و هم روی برچسب داخل یک یا هر دو کفش پیدا شود. گاهی اوقات فقط اعداد است و گاهی اوقات حروف یا خط فاصله. “شماره SKU” یک شناسه 10 نویسه ای است که برای هر کفش ارائه می شود و ممکن است برای شناسایی محصول استفاده شود.

به عنوان مثال، کد SKU 5576 بوده است، به این معنی که این جفت کفش ورزشی خاص آدیداس در ژوئیه 2006 ساخته شده است. کد 10 کاراکتری را می توان برای شناسایی هر محصول استفاده کرد و مطمئناً به شما کمک می کند بدانید که آیا یک کفش اصلی دارید یا نه. یک جفت تقلبی به یاد داشته باشید که کد SKU چگونه کار می کند زیرا این یکی از بهترین راه ها برای تشخیص کفش های کتانی تقلبی است.

وزن کفش را در نظر بگیرید

توجه به این نکته ضروری است که اگرچه این یک معیار تعیین کننده برای تشخیص کالاهای اصلی و تقلبی نیست، اما در هنگام سفارش کفش های کتانی جدید ارزش توجه به این ویژگی را دارد. وزن باید برابر با وزن اصلی باشد. اگر متفاوت است، این ویژگی را نادیده نگیرید زیرا می تواند یک جفت کفش ورزشی را از دیگری کاملاً متمایز کند.

موادی که از نظر بصری یکسان به نظر می رسند می توانند ترکیبات بسیار متنوعی داشته باشند. وزن کفش ورزشی در هر دو حالت می تواند یک شاخص واضح باشد. برخی از کفش‌های کتانی به دلیل سبکی غیرقابل انکارشان که معمولاً یک ضربه‌ای فاقد آن است، مورد توجه قرار می‌گیرند. از طرف دیگر، مواد بدلی به دلیل کیفیت پایین می توانند بسیار سبک تر از قیمت واقعی باشند که می تواند یک شاخص نیز باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *