مد و فشن

معرفی کفش های کتانی بروکس – یک خرید فوق العاده اسپرت

23 2

معیارهای انتخاب شما برای کفش های اسپرت ورزشی چیست؟ کفش های کتانی از جمله کفش های اسپرت می باشد که راحتی زیادی را در هنگام دویدن برای ما ایجاد می کنند.

دوندگان جدید و دوندگان ماراتن باتجربه به طور یکسان عاشق کفش های دویدن بروکس هستند. چرا؟ از آنجا که تمرکز منحصر به فرد بروکس بر دویدن به این معنی است که تمام جزئیات برای کمک به دویدن شاد طراحی شده است.

این شرکت در حال اجرا مستقر در سیاتل صاحب برخی از بزرگ‌ترین نام‌ها در صنعت، از جمله Ghost همه کاره و آدرنالین قدرتمند است. از مربی‌های آرام روزمره گرفته تا کفش‌های ماراتن که برای کسب جایگاه‌های سکو رقابت می‌کنند، برای هر دونده یک جفت کفش عالی برای دویدن بروکس وجود دارد.

فروشگاه اینترنتی لوزی یک انتخاب ایده آل برای خرید کتانی اسپرت بروکس می باشد.

بهترین کفش های دویدن بروکس برای تمرینات روزمره

Brooks Ghost 14 همه چیزهایی است که از یک کفش تمرینی روزمره و موارد دیگر می خواهید.

مربی برنده جایزه بروکس، این بار، با احساسی حتی قوی‌تر، دوباره در آن حضور دارد. طراحان Ghost 14 را به‌روزرسانی کردند تا فقط از فوم DNA Loft برای سواری واکنش‌گرا و انتقال بالشتک استفاده کند.

دوندگان Fleet Feet گفتند که Ghost جدید مانند همیشه راحت و همه کاره است، که آن را برای دوندگان جدید و ماراتن های باتجربه عالی می کند.

کفش افسانه ای Brooks Adrenaline GTS 22 به دلایلی کفش پایداری بروکس است. هم پایدار است و هم نرم برای یک سواری راحت مایل به مایل.

بروکس آدرنالین GTS 22 جدید را با سیستم پشتیبانی GuideRails ساخت. رویکرد جامع به ثبات، تمرکز را روی زانوهای شما تغییر می دهد تا پرونیشن اضافی را کنترل کنید، بنابراین می توانید راحت بدوید

جدید امسال یک بستر بزرگتر از نرم ترین فوم بروکس است. طراحان زیره میانی را با استفاده از فوم 100% DNA Loft برای سواری نرم تر و نرم تر و انتقال آسان تر از پاشنه به پا ایجاد کردند.

بروکس آدرنالین GTS 22 به روز شده با رویه مشبک تنفسی پوشانده شده است تا جادار و ایمن باشد. بازبین‌ها مش‌های مهندسی شده قابل تنفس را در بررسی Brooks Adrenaline GTS 22 دوست داشتند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *