مد و فشن

مشخصات و ویژگی های کتونی نایک AIR MAX 270 اصل

قصد‌ داریم در این مقاله راه های تشخیص کتونی اصل air max 270 را از نمونه کپی و‌‌ های کپی آن بررسی کنیم ، این ویژگی ها به ما کمک میکند تا انتخاب مناسبی برای یک کتانی اصل داشته باشیم. در ابتدای مطلب به این موضوع بپردازیم که بدلیل هزینه بسیار بالای کتونی های اصل و اورجینال بسیاری از مردم نمونه های با درجه پایین تر را انتخاب میکنند که بسته به کیفیت کفش ها این انتخاب نیز مناسب می باشد ولی اینکه برخی از افراد بدلیل مشابهت بسیار بالای این کتونی ها با نام اورجینال این محصولات را به فروش می رسانند موجب ضریه اقتصادی به خریدار میزند ، پس در توضیحات پایین شما میتوانید براحتی بررسی یک نمونه کتونی اصل نایک ایر با نمونه های کپی یا فیک آنرا مشاهده بفرمایید.

کتونی نایک air max 270 اصل

در این بخش نمونه اورجینال ( اصل ) کتونی ایرمکس ۲۷۰ و نمونه های کپی ( کپی ) آنرا بررسی میکنیم

۱.زیره کتانی ایرمکس ۲۷۰

یکی از ویژگی های مهم و ارکان اصلی کفش زیره آن می باشد ، زیره کتانی airmax270 اورجینال از جنس eva بوده و در انتهای کفش دارای کپسول شیشه ای بسیار شفاف و فعال می باشد ( وظیفه کپسول کفش ایرمکس پخش کردن وزن شما به زمین و بازگشت کمتری از این فشار به ستون فقرات و اعصاب بدنی می باشد ) . زیره کتونی بدون کوچکترین حبابی می باشد و کاملا یکدست بوده و در ناحیه اتصال به رویه کفش دارای بیرون زدگی چسب بسیار جزئی می باشد.

۲.وجود لکه های چسب در اطراف کفش

در کارخانه کفش نایک‌بدلیل وجود بخش بازرسی کمترین‌میزان بیرون زدگی چسب مشاهده می شود و در کفش کفش دوخت در ناحیه اطراف ( دورتادور ) و مرکز کفش ( دوخت از وسط ) مشاهده می شود. بیرون زدگی چسب در کتانی ایرمکس ۲۷۰ تمام مشکی کمی بیشتر می باشد بدلیل رنگ آن مشاهده می شود.

۳.بررسی دو لنگه در کنار هم

در کتانی های اصل معمولا بدلیل خط تولید اختلاف بین دو لنگه از جمله دوخت و اندازه ( سایز ) خیلی کم مشاهده میشه ولی در کتونی air max 270 تقلبی اختلاف سایز و شباهت بسیار مشهود می باشد ، بصورت مثال دوخت کفش ایرمکس در دو لنگه در نمونه های فیک بسیار نامنظم بوده و کپسول این کفش مات می باشد.

چگونه متوجه خرید آنلاین کتونی air max 270 غیر اصل بشویم ؟

قیمت خیلی پایین این کتونی موجب این‌می شود که خریدار بتواند براحتی تمیز بین کتونی اصل و غیراصل را انجام دهد. در بسیاری از فروشگاه ها همانند فروشگاه لوزی شما میتوانید تمامی مدل ها را با ضمانت ۷ روز تعویض کالا خریداری کنید که این آپشن به شما این اطمینان را میدهد تا براحتی جهت تعویض کتانی اقدام بفرمایید.

۴. بسته بندی و جعبهکتونی نایک ایرمکس ۲۷۰

نایک با جعبه نارنجی و استایل خاص خود راحتترین روش شناخت جعبه کتونی اصل از غیر اصل می باشد. ویژگی بعدی در جعبه کفش نایک ، بارکد یا qrcode اختصاصی هم محصول می باشد که پس از اسکن آن به بخش محصولدر وبسایت ارجاع داده میشود. نوع فونت تایپ شده بر روی جعبه اورجینال و فیک نیز قابل تشخیص می باشد.

۵. رنگب‌ندی غیر اصل

در بسیاری از کفش های غیراصل ایرمکس ۲۷۰ شما رنگبندی های غیر معقول و سلیقه ای مشاهده میکنید که اصلا در رنگبندی اصلی این کتانی وجود ندارد ! ◦ بخاط داشته باشید حتما بارکد داخل زبانه کتونی ایرمکس ۲۷۰ را بررسی کنید.

۶. بوی کتانی ایرمکس

کتانی ایرمکس اورجینال دارای بوی بدی نمی باشد ، در اکثر کتونی های کپی ( فیک ) ایرمکس ۲۷۰ بوی چسب و مواد پلاستیکی قابل استشمام می باشد. این مورد بدلیل استفاده از مواد با کیفیت پایین تر می باشد.

۷. کفی کتانی

در کتانی ایرمکس کفش مموری فوم ۶ میلیمتری یکی دیگر از ویژگی‌های این کتانی می باشد. خوب در آخر بسته به بودجه و انتخاب خود میتوانید بین کتانی airmax 270 اصل و غیراصل انتخاب بفرمایید. قیمت کتانی ایرمکس اصل در حدود ۱۵۰ دلار ( با احتساب دلار ۳۵ هزار تومانی معادل پنج میلیون و سیصد هزار تومان ) در کشور مقصد خریداری بفرمایید. نمونه های کپی و غیراصل این کفش را می توانید با قیمت بسیار مناسب تر خریداری بفرمایید.

همچنین بخوانید:

بهترین کفش های کتانی نایک  برای تمرینات ورزشی

کفش کتانی نایک اورجینال را از فیک چگونه تشخیص دهیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *