مد و فشن

کفش نیوبالانس ساخت کجاست؟

قطعا شما هم نام کمپانی بزرگ نیوبالانس ( newbalance ) بارها به گوشتون‌خورده ! این‌کمپانی‌یکی‌از بزرگترین‌تولید‌کنندگان‌کفش و کتانی ورزشی در آمریکا‌می باشد !

شاید باورتون نشه ولی هدف اصلی کمپانی نیوبالاس از ابتدا تولید کفش های راحتی‌و‌طبی بوده‌که‌این برند امریکایی در سال ۱۹۰۶ با تولید کفش های چرمی‌طبی شروع به فعالیت کرد.

نیوبالانس‌اولین‌سری کفش های ورزشی خود‌را برای تیم‌ورزشی‌ Boston Brown Bag Harriers با استفاده از چرم‌طبیعی کانگورو‌طراحی‌و‌اجرا‌کرد‌!

با گذشت زمان‌کفش های بیسبال و‌‌بوکس‌و تنیس نیز به کالکشن‌کفش های ورزشی نیوبالانس اضافه شد.

و اما‌تغییر گسترده در نیوبالانس از سال ۱۹۷۶ رقم خورد !

کفش نیوبالانس‌ 320

اولین کتانی تخصصی نیوبالانس با کد‌نیوبالانس‌۳۲۰ با لوگوی خاص و‌منحصر به فرد نیوبالانس با اون حروف N خاص طراحی و روانه بازار شد. این کفش در سال اول بسیار مورد استقبال ورزشکاران‌قراررفت‌و‌با توجه‌به‌ترکیب رنگی‌جذاب اون‌تونست موفقیت‌توی‌بازار‌کسب کنه ، یکی‌از‌پرفروشترین‌‌ها رنگ‌آبی کتانی‌نیوبالانس‌بود‌!

با گذر زمان‌نیوبالانس‌کم‌کم‌پوشاک‌را نیز به خط تولید خود اضافه کرد که با تکنولوژی Gore-tex که‌انحصار آن‌برای برند newbalance بود‌ارائه‌گردید.

کفش نیوبالانس 420

دومین سری و‌میتوان‌ اعلام‌ کرد‌ نماد‌ و‌ سمبل کتونی‌های نیوبالانس با نام‌ نیوبالانس‌۴۲۰ در سال ۱۹۸۲ًتولید شد. رویه این کفش برخلاف مدلهای قبلی از چرم‌ و‌ جیر و‌لایه میانی ( کفی داخلی ) کاملا از فوم بسیار نرم تولید شد و می توان به جرات گفت یکی از راحت ترین کتونی های دوران‌بود ، این کتانی به قدری قوی بود‌ که نیوبالانس ترغیب به احداث‌ کار خانه‌ خود در انگلستان‌ شد !

کفش کتانی نیوبالانس 1300

در سال ۱۹۸۵ یکی از مستحکم‌ ترین‌ و‌ بدون ایراد ترین کفش های ورزشی نیوبالانس با نام‌نیوبالانس‌۱۳۰۰ تولید‌شد. این کفش در زمان تولید خود جز لوکس ترین و گران ترین کفش های ورزشی بود مه به قیمت ۱۳۰ دلار فروخته میشد.

کفش کتانی نیوبالانس 1500

در زمان‌گسترش و‌ روی آوردن بیشتر مردم به سمت کفش نیوبالانس در کشور آمریکا تولید به نیوبالانس سری ۱۵۰۰ با کیفیت بسیار بالا کرد ، این کفش بدلیل استفاده رئیس جمهور وقت آمریکا بیل کلینتون به اوج فروش خود رسید ، نیوبالانس ۱۵۰۰ تنها کفشی می باشد‌که از سری قدیم همچنان در کارخانه انگلستان نیوبالانس تولید میشود.

کفش کتانی نیوبالاس سری 99X

در سال ۲۰۰۱ نیوبالانس اولین سری نیوبالانس با نام‌991 تولید‌کرد ، این‌کتانی ، کتانی مورد علاقه استیوجابز موسس شرکت اپل بود ، در اکثر جشنواره ها او‌کفش نیوبالانس‌سری ۹۹۱ًرا به پا‌ داشت که باعث محبوبیت و‌فروش بیشتر این‌کتانی‌میشد !

کتونی نیوبالانس 990

این‌کفش‌در سال ۲۰۱۲ جهت حمایت از ریاست جمهوری اوباما و‌با شعار ساخت آمریکا‌( made in usa ) و درج این نوشته بر روی کفش تولید شد ( جهت حمایت از تولید داخلی کشور آمریکا )

کفش‌کتانی‌نیوبالانس‌ 530

یکی از بروزترین‌کفش های ورزشی تولید شده در سال های اخیر می باشد که این‌برند تولید کرده است‌ ، پرفروشترین رنگ این‌کتانی‌بسبار خاص رنگ‌سفید نیوبالانس‌۵۳۰ می باشد که تونسته بسیار موفق برای‌کفش های ورزشی مردانه و زنانه در رنگ‌روشن‌باشد.‌ شما میتوانید این کتانی های بسیار خاص نیوبالانس را از لوزی تهیه بفرمایید.

کفش کتانی نیوبالانس 574

این سری از کفش های نیوبالانس دارای استایل کژوال بپده و انقلابی در طراحی نیوبالانس می باشد ، برای این کفش زیره با لژ کوتاه و قالبی کوچک‌و‌جمع‌و‌جور انتخاب گردید تا بتواند طرفداران مدلهای ونس و هم استایل این‌کفش را به‌خود‌جذب کند.

کفش کتانی نیوبالانس 2002

این‌کفش با استایل بسیار مشابه با سری ۹۹۱ تولید شد ولی یکی از تفاوتهای اساسی این کتانی استفاده از ژل در بخش پاشنه کتانی بود که‌راحتی دوچندان و وارد شدن فشار کمتری به پاشنه پا را به تکنولوژی کفش های سری ۲۰۰۲ نیوبالانس‌اضافه‌کرد.

درپایان‌باید اعلام‌کرد‌ که‌ کفش های نیوبالانس‌ یکی از پرفروش ترین‌ و‌ با کیفیت ترین و‌محبوب‌ترین‌برندهای کفش ورزشی می باشد که‌در کشور امریکا و‌انگلستان‌تولید میشود و با توجه‌به گستردگی‌تنوع‌مدلهای این‌برند توانسته‌موفقیت‌بسیاری در بازار جهانی‌کفش‌و‌کتانی‌و‌پوشاک‌داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *