مد و فشن

چگونه کفش‌های کتانی سوپراستار فیک آدیداس را تشخیص دهیم (راهنمای واقعی در مقابل تقلبی)

اگر به دنبال یادگیری نحوه تشخیص کفش‌های کتانی فیک سوپراستار آدیداس هستید، مطمئناً در مکان مناسبی هستید.

این به این دلیل است که تنها با خواندن این راهنمای واقعی در مقابل فیک سوپراستار آدیداس، می‌توانید یاد بگیرید که چگونه کفش‌های سوپراستار فیک آدیداس را به راحتی تشخیص دهید.

تمام اطلاعات در مورد نحوه تشخیص کفش‌های کتانی سوپراستار فیک آدیداس در طی مراحل جداگانه مرتب می‌شود تا هیچ چیز اشتباه نشود.

و همراه با هر مرحله از راهنمای خود، می‌خواهیم تصاویر مرجع تقلبی و واقعی سوپراستار آدیداس را پیوند دهیم تا بتوانید کفش‌های واقعی و فیک را تجسم کنید.

به طور خلاصه، سریع ترین راه برای تشخیص کفش های کتانی فیک آدیداس سوپراستار این است که به برچسب سایز داخل هر کفش و همچنین جزئیات از پشت آن نگاه کنید، زیرا سوپراستارهای تقلبی هرگز نوشته ها و دوخت های خود را با ضخامت مناسب ندارند. در حالی که کفش های اصلی آدیداس به لطف مواد باکیفیت خود همیشه بی عیب و نقص هستند.

چگونه کفش‌های ورزشی فیک آدیداس سوپراستار را تشخیص دهیم؟

مرحله 1: برچسب اندازه داخلی سوپراستار واقعی در مقابل فیک آدیداس

برای اولین قدم از راهنمای نحوه تشخیص کفش های فیک آدیداس سوپراستار، ما به برچسب اندازه نگاه می کنیم، زیرا همانطور که قبلا ذکر کردیم، این تکه پارچه کوچک با متن بالای آن بهترین راه برای تشخیص کفش های سوپراستار تقلبی است.

برچسب‌های فیک در مقابل واقعی سوپراستار آدیداس با اندازه جدیدتر

ما قصد داریم با مقایسه بین کفش های فیک و واقعی آدیداس سوپراستار برای برچسب سایز آنها در سبک جدیدتر شروع کنیم و سپس ظاهر برچسب های سایز سوپراستار آدیداس واقعی و فیک را بررسی می کنیم.

بنابراین، بیایید نگاهی به تصویر مرجع واقعی و فیک سوپراستار آدیداس از زیر بیندازیم، و بعد از آن، تفاوت‌های این دو جفت را به شما می‌گوییم.

اکنون که نگاهی به تصویر مرجع واقعی و فیک سوپراستار آدیداس از بالا انداخته‌اید، بیایید همه ایرادات ذکر شده را توضیح دهیم.

متن “ساخت اندونزی”

در تصویر با کفش‌های فیک و واقعی آدیداس سوپراستار، به این موضوع اشاره کرده‌ایم که چگونه متن کفش‌های تقلبی «ساخت اندونزی» واقعاً نازک به نظر می‌رسد.

به کفش‌های معتبر سوپراستار آدیداس بازگردید، می‌توانید ببینید که چگونه همان متن «ساخت اندونزی» ضخیم‌تر و مشخص‌تر از متن روی کفش‌های تقلبی است.

نوشته “US UK FR JP CHN”

با رفتن به نشانگر ایموجی دست دوم، خط نوشتاری را داریم که می‌گوید «US UK FR JP CHN» که در کفش‌های تقلبی، این خط متن خیلی نازک به نظر می‌رسد.

با این حال، کفش‌های سوپراستار اصلی آدیداس دارای متن ضخیم‌تر هستند و این برای متن «US UK FR JP CHN» نیز صدق می‌کند.

فروشگاه اینترنتی لوزی مرجع اصلی خرید کفش آدیداس می باشد شما می توانید برای مشاهده قیمت ها روی لینک کلیک کنید.

ظاهر متن MALE/MÂLE

هر دو جفت سوپراستار آدیداس واقعی و فیک ممکن است دارای نوشته های MALE/MÂLE باشند یا نداشته باشند. بنابراین چه کفش های ورزشی شما دارای متن باشند یا نه، کاملاً خوب است.

بنابراین، ما این کتیبه خاص را راهی برای شناسایی جفت‌های سوپراستار فیک آدیداس نمی‌دانیم.

نوشته آدیداس ®

با نگاهی به این کفش در سمت چپ پایین برچسب اندازه، می توانید ببینید که چگونه کفش های تقلبی این متن را بار دیگر بسیار نازک دارند.

از سوی دیگر، سوپراستارهای واقعی آدیداس متنشان ضخیم تر و مشخص تر از متن جفت فیک است.

خط متن با اندازه کفش

در نهایت، با نگاه کردن به خط نوشتاری که اندازه کفش شما را نشان می‌دهد، می‌توانید ببینید که چگونه ماکت‌های Adidas Superstars تمام خط متن خود را بسیار نازک و خیلی کم تعریف کرده‌اند.

همانطور که ممکن است حدس بزنید، کفش‌های سوپراستار معتبر آدیداس دارای خط متنی کامل هستند که اندازه جفت را ضخیم‌تر از متن کفش‌های تقلبی نشان می‌دهد.

برچسب‌های فیک در مقابل واقعی سوپراستار آدیداس با اندازه‌های قدیمی‌تر

اکنون زمان آن رسیده است که نگاهی به کفش‌های کتانی آدیداس سوپراستار تقلبی در مقابل واقعی داشته باشیم که دارای برچسب سایز قدیمی‌تر هستند که از حدود سال‌های 2013 تا 2015-2016 ساخته شده‌اند.

در تصویر با کفش های جعلی و واقعی آدیداس سوپراستار بالا، می توانید ببینید که چگونه متن روی کفش های تقلبی به طور کلی خیلی نازک است.

این تقریباً در مورد تمام نوشته‌های موجود روی کفش‌های تقلبی صدق می‌کند، زیرا سوپراستارهای واقعی آدیداس متنشان ضخیم‌تر است.

سوپراستارهای آدیداس خود را از سمت عقب تأیید کنید

در ادامه مرحله دوم راهنمای نحوه تشخیص کفش‌های سوپراستار جعلی آدیداس، اکنون قصد داریم نگاهی به کفش‌های سوپراستار تقلبی در مقابل واقعی آدیداس برای جزئیات قسمت پشتی آن‌ها بیاندازیم.

در بیشتر موارد، ماکت کفش های سوپراستار آدیداس دارای متن و دوخت روی وصله عمودی با ضخامت نامناسب است.

و همانطور که قول داده بودیم، ابتدا نگاهی سریع به تصویر مرجع واقعی در مقابل جعلی سوپراستار آدیداس از زیر خواهیم داشت.

در تصویری که با کفش‌های سوپراستار واقعی و تقلبی آدیداس از بالا نشان داده شده است، به این موضوع اشاره کرده‌ایم که چگونه جزئیات قسمت عقب کفش‌های ماکت کاملاً ناقص است.

با شروع با متن “آدیداس”، می توانید ببینید که چگونه نقطه بالای حرف “i” خیلی نازک است، زیرا فضای زیادی از نقطه تا پای عمودی بلند حرف روی کفش های تقلبی وجود دارد.

از سوی دیگر، کفش‌های سوپراستار آدیداس دارای نقطه ضخیم‌تر در بالای حرف i هستند، زیرا این نقطه به پایه عمودی حرف نزدیک‌تر است.

سپس، با نگاه کردن به حرف “s”، می‌توانید ببینید که چگونه کفش‌های تقلبی نازک‌تر هستند، حروف در ماکت‌های Superstars خیلی بزرگ‌تر اما خیلی نازک‌تر است، در حالی که در نمونه‌های اصلی، حروف حجیم‌تر، جعبه‌دارتر و ضخیم‌تر هستند.

در مرحله بعد، با حرکت به سمت دوخت روی وصله عمودی، می‌توانید ببینید که چگونه دوخت کفش‌های تقلبی در سمت چپ و راست بسیار ضخیم است.

با رفتن به سوپراستارهای معتبر آدیداس، می‌توانید ببینید که چگونه دوخت آن‌ها در سمت چپ و سمت راست پچ نازک‌تر از دوخت روی وصله کفش‌های تقلبی است.

خرید کفش آدیداس ارجینال

در فروشگاه اینترنتی لوزی شما می توانید أنواع مختلف کفش های اورجینال آدیداس را با قیمت های باورنکردنی سفارش دهید و تجربه ای بی نظیر در خرید آنلاین کفش داشته باشید. همچنین می توانید با نصب اپلیکشین فروشگاه لوزی خریدی راحت را داشته باشید و جدیدترین مدل های کفش آدیداس و دیگر برندها را مشاهده کنید. برای دریافت آخرین اخبار پیج اینستاگرام فروشگاه لوزی را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *