مد و فشن

کفش کتانی ADIDAS ZX 8000 BOOST – بررسی دقیق

63 2

آدیداس با یک کفش سبک زندگی جالب دیگر به سراغ ما می آید!

در حدود یک سال گذشته، آدیداس پرفروش‌ترین محصولات از جمله تقویت خالص، شار ZX، حلقه SL و لوله‌ای را به بازار عرضه کرده است. این کفش‌ها قطعاً باور خیابانی برند را تقویت کرده‌اند (بدون جناس). راحتی این کفش‌های کتانی که با طرح‌های جذاب مطابقت داشت به آدیداس این مزیت را داد که طرفداران زیادی پیدا کند. اکنون، تقریباً با ترکیب جنبه های همه پرفروش ترین های خود، آدیداس با نسخه جدید ZX 8000 Boost به ما ضربه می زند!

خرید کفش آدیداس

در نگاه اول، این کفش ها مانند چیزی از Y-3 به نظر می رسند که شکل مشابهی از دونده لوله ای به خود می گیرند. ناگفته نماند موادی که به نظر می رسد دارای یک نبوک نرم یا شاید حتی جیر هستند. با این حال، به نظر می رسد که کفش ورزشی برای ماندگاری ساخته شده است. با تقویت پاشنه پلاستیکی، ساختار داخلی و مشبک در امتداد پانل های میانی پا، به نظر می رسد اینها حول محور دویدن ساخته شده اند. اگرچه این کفش‌ها دارای فناوری تقویتی هستند، اما به نظر می‌رسد یکی از اولین کفش‌های کتانی سبک زندگی است که از این فوم که در زیره میانی قرار گرفته است، استفاده می‌کند. معمولاً در کفش‌های کتانی آدیداس بوست، بوست روی زیره وسط/زیره قابل مشاهده است.

در هر صورت، این کفش های کتانی بسیار راحت و بسیار شیک به نظر می رسند. چند رنگ در حال حاضر در adidas.com با قیمت خرده فروشی 140 دلار منتشر شده است. اما، به نظر نمی‌رسد که رنگ‌های بیرونی در حال حاضر دارای مواد نرمی باشند که در رنگ‌های خاکستری/سبز زیر مشاهده می‌شوند، که به احتمال زیاد خرید کفش اسپرت adidas ZX 8000 Boost در اوایل تابستان امسال در فروشگاه لوزی مشاهده خواهیم کرد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *