کتونی های آدیداس ZX 750 مخصوص پیاده روی

 علم پزشکی به این نتیجه رسیده است که پا  قلب دوم انسان میباشد پس انتخاب کفش و کتونی  مناسب پیاده روی یا هر فعالیت دیگر ورزشی که مستقیما با پاهای ما مرتبط هست  اهمیت بسیاری پیدا میکند . پس قطعا به این نتیجه رسیده اید که برای پیاده روی و فعالیت های ورزشی خود از کتونی مناسب و راحت استفاده کنید

کتونی ها  در انواع مختلف نسبت به استفاده عموم  تولید می‌شوند. برای هر منظور، باید از کفش مناسب پیاده روی استفاده کرد. یک کتونی که برای پیاده روی انتخاب می‌کنید لازم است که نرم  راحت و سبک باشد و به هیچ به پای شما آسیب و فشاری وارد نکند
کتونی و کفش مناسب پیاده روی ویژگی‌های مختلفی دارد که شناخت آنها به  شما یاری میدهد که بهترین انتخاب را داشته باشید . پس در این مقاله شما  را با ویژگی های کتونی های آدیداس zx 750 که یک کفش مناسب برای پیاده روی میباشد آشنا میکنیم 

برای خرید کفش کتونی آدیداس مناسب پیاده روی نیاز است که تمامی قسمت های  مختلف کفش وکتونی  را بشناسیم و باتوجه به ویژگی‌هایی آن  دست به انتخاب بزنیم. و از انتخاب  این صورت خریدی درست و دلچسب خواهیم داشت. اکنون قسمت‌های مختلف کتونی های آدیداس zx 750 را معرفی می‌کنیم.

محافظت از پاشنه پا یا تاندون پشت پا 

این قسمت از کفش از پاشنه پا محافظت کرده و فشار و ضربات وارده به آشیل را دفع می‌کند . کتونی های آدیدای zx 750  با بکار گیری فناوری eva در زیره کفش فشار وارده بر پاشنه پا را به حد زیادی کاهش داده و از پاشنه و تاندون پای شما محافظت میکند 

 رویه کفش

از مهمترین بخش های مورد متوجه در کتونی های آدیداس zx 750 مبحث رویه آن میباشد . کتونی های آدیداس zx 750 از رویه های مشبک از جنس مش درست شده اند که امکان گردش هوا در پاها را فراهم می آورند و در همین حال امکان نفوذ گرد و غبار را به پاهاهای شما نمیدهند که این از مزایای برتری کتونی های آدیداس zx 750  نسبت به رقبای خود میباشد .  

زیره کتونی

زیره های  کتونی های آدیداس zx 750  با زمین در تماس هستند و سطح اصطکاکی را با سطح زمین ایجاد میکنند در نتیجه کیفیت  شیارها و عاج‌های زیره کتونی  برای راحتی در راه رفتن و حفظ تعادل بسیار مهم هستند . 

نوک کفش یا همان قسمت پنجه کتوتنی که محل قرار گرفتن انگشتان پا است از اهمیت بالایی برخوردار است و باید از کفشی استفاده کنید که کامل برای پای شما مناسب و اندازه باشد.

اگر زیره کتونی شما مناسب نباشد کف  پا آسیب زیادی میبیند  و ممکن است که موجب انحراف انگشتان و فشار به استخوان های تحتانی کف پا بیاورد . به همین منظور در کتونی های آدیداس zx 750 از فناوری بالشتک EVA استفاده شده است که یک زیره بسیار نرم فنری میباشد به طوری که هنگام پیاده روی گویی پاهای خود را داخل یک بالشتک قرار داده اید . در زیر EVA در کتونی های آدیداس ZX 750  پی وی سی نیز به کار رفته است که سطح اصطکاک زیره کفش را به حد قابل توجهی کاهش داده است .  

یکی از نکاتی که کمتر به آن توجه میشود   جنس مسیری است که برای پیاده رودی انتخاب می کنید؛ اعم از آسفالت، چمن و یا روی شنهای کنار ساحل که این مسیر ها در انتخاب نوع کفش مناسب پیاده روی موثر می باشند. به عنوان مثال کفشی مناسب دویدن بر روی شن ها یا مسافت های آفرودی میباشد که نفوذ گرد و خاک و آب را به حد بالایی کاهش دهد و کفشی مناست استفاده در چمن میباشد که زیره آن اصطکلکی مناسب را با چمن ایجاد کند که پاها دچار لغزش نشوند .

 کتونی های آدیداس ZX 750 به نوعی طراحی شده اند که میتوان از آن ها در تمامی این مسیر ها مورد استفاده قرار بگیرند .

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *