3 بهترین کفش پیاده روی مردانه و زنانه

هر روز، به نظر می رسد یک مطالعه جدید تایید می کند که عادات بی تحرکی چقدر ناسالم هستند. خوب است که بخواهید بیشتر فعال شوید، اما لازم نیست پول زیادی خرج کنید یا شروع به تمرین برای یک مرد آهنین کنید تا این کار را انجام دهد. شما فقط به یک جفت کفش پیاده روی نیاز دارید.

پیاده روی روزانه یک راه عالی برای بیرون رفتن و افزایش ضربان قلب است. طبق گفته کلینیک مایو، پیاده روی منظم می تواند به شما کمک کند:

  •          وزن خود را سالم نگه دارید.
  •          بیماری قلبی، فشار خون بالا و دیابت نوع 2 همگی بیماری هایی هستند که می توان از آنها پیشگیری یا مدیریت کرد.
  •          استخوان ها و ماهیچه های خود را قوی تر کنید.
  •          خلق و خوی شما و همچنین تعادل و هماهنگی شما بهبود خواهد یافت.
  •          اگر می خواهید به عنوان یک سرگرمی راه رفتن را شروع کنید، به تجهیزات مناسب نیاز دارید. اگر قصد دارید در تاریکی راه بروید، همراه با لباس راحت و وسایل بازتابنده، کفش مناسب پیاده روی ضروری است.

کفش های پیاده روی برای همه و هر زمان بهترین کفش های پیاده روی برای زنان

کفش پیاده روی زنانه «رومی» Easy Spirit: Easy Spirit به دلیل راحتی استثنایی اش مورد توجه قرار گرفته است. در طراحی این کفش از آستر جوراب استفاده شده است تا در هر مرحله ضربه‌گیری و بالشتک بیشتری را ایجاد کند.

کفش ورزشی Skechers ‘Go Walk 3 – Balance’ برای زنان: در حالی که بسیاری از کفش های کتانی برای دوندگان طراحی شده اند، Skechers این کفش را برای افرادی طراحی کرده است که از سرعت آرام تری لذت می برند. به لطف فناوری انقلابی GOga Mat و بالشتک‌های برگشتی بالا، حتی در طولانی‌ترین پیاده‌روی‌ها در اطراف پارک راحت خواهید بود.

کفش کتانی زنانه Merrell ‘Allout Blaze Sieve’: Merrell برندی برای شماست اگر فعالیت های پیاده روی شما بیشتر در مسیر انجام می شود تا در محله شما. این کفش نه تنها حمایت کننده است، بلکه ضد آب است و دارای بریدگی هایی است که اجازه می دهد هوا آزادانه حرکت کند و پاهای شما را خشک نگه می دارد. خرید کفش ریباک و خرید کفش نایک برای افرادی که قصد راحتی در پیاده روی را دارند بسیار توصیه می شود.

بهترین کفش های پیاده روی مردانه

کفش ورزشی مردانه Rockport ‘Pro Walker’: این Rockports که اغلب به عنوان کفش راحتی شناخته می شود، برای افرادی که تازه شروع به راه رفتن به طور منظم کرده اند ایده آل است. بالشتک نرم در داخل کفش به قدری راحت است که کسی که می پوشد احساس می کند که می تواند تا آخر روز راه برود.

کفش کتانی زنانه Merrell ‘Allout Blaze Sieve’: Merrell برندی برای شماست اگر فعالیت های پیاده روی شما بیشتر در مسیر انجام می شود تا در محله شما. این کفش نه تنها حمایت کننده است، بلکه ضد آب است و دارای بریدگی هایی است که اجازه می دهد هوا آزادانه حرکت کند و پاهای شما را خشک نگه می دارد.

کفش پیاده‌روی مردانه «MX847BK2» نیوبالنس: در این کفش نمی‌لغزید زیرا دارای زیره لاستیکی ضخیم است که برای هر نوع شرایط پیاده‌روی ایده‌آل است و کشش عالی را ارائه می‌کند. این کفش همچنین دارای فوم زبانه، پاشنه و یقه ارتولیت برای تناسب راحت است. خرید کتانی را در فروشگاه لوزی با قیمت های باونکردنی تجربه کنید.

کفش ورزشی مردانه «Go Walk 3 – Reaction» Skechers: کفش مردانه Go Walk 3 به گونه ای طراحی شده است که همانند کفش زنانه Go Walk 3 بهترین کفش پیاده روی باشد. واکر به لطف کف پا و ارتفاع کم مچ پا، از راحتی مطلوب در طول رژیم تمرینی خود لذت خواهد برد.

انبار کفش SRI مکانی است که اگر به دنبال کفش ایده آل برای پیاده روی هستید باید به آن بروید.

هیچ راهی وجود ندارد که بدانید یک کفش چگونه به پای خاص شما می آید، فقط با نگاه کردن به آن آنلاین. در صورت نیاز به کمک در مورد اندازه، امروز از یکی از مکان‌های انبار کفش SRI ما دیدن کنید تا از آن استفاده کنید. ما تضمین می کنیم که با کفش مناسب پیاده روی در اندازه مناسب از فروشگاه ما خارج خواهید شد.

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *