برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
آخرین نظرات
بدون نظر
جستجو در وبلاگ

مراقب از پا با کفش ایده آل – کدام کفش برای پای من مناسب تر است؟

نوشته شده در تاریخ3 ماه پیش 133
دوست داشتن0

مراقبت از پا باید بخش مهمی در زندگی ما باشد. به هر حال، پاهای ما تنها چیزی است که به معنای واقعی کلمه، ما را در حرکت نگه می دارد. ما می دانیم که پای هر کسی متفاوت است، بنابراین جستجو برای کفش راحتی نهایی را دشوار می کند. مقالات زیادی در مورد این موضوع وجود دارد، و شما احتمالاً همه آن ها را شنیده اید، بنابراین ما به دنبال آن هستیم و به برخی از مهم ترین چیزهایی که در طول تجربه چندین ساله خود کشف کرده ایم اشاره می کنیم.

تناسب صحیح

حالا به کفش هایی که دارید خوب نگاه کنید. سایز کفششون چنده؟ اکثر مردم فکر می کنند سایز کفش خود را می دانند. اندازه عامل بزرگی در حفظ سلامت پاهای شماست و به طور شگفت انگیزی اکثر مردم این کار را اشتباه انجام می دهند. به این دلیل است که اطلاعات گمراه کننده زیادی وجود دارد که ممکن است باعث سردرگمی شود. برای سالم نگه داشتن پاهایتان باید کفشی را پیدا کنید که به درستی پاهای شما مناسب باشد.

برخی از مردم بر این باورند که در سن 21 سالگی می توانند اندازه خود را متناسب کنند. متاسفانه، مطالعات نشان می دهد که با افزایش سن افراد، پاهای آنها رشد می کند. یک فرد می تواند انتظار داشته باشد که با افزایش سن نیم اینچ تا یک اینچ سایز پا افزایش یابد. عوامل دیگری که باید در نظر بگیرید این است که پاها در طول روز متورم می شوند. کفشی که در صبح راحت باشد ممکن است در پایان روز به دردتان بخورد و به شکل دیگری مناسب باشد.

خرید کفش طبی

خرید کفش در بعدازظهر یا بعدازظهر زمانی که پای شما در حالت کامل است می تواند به جلوگیری از این مشکل کمک کند. هنگامی که برای اولین بار از یک کفش خوب استفاده می کنید، نباید پاهای شما را فشار دهد. فضای کافی برای انگشتان پا داشته باشید - حداقل ⅜ تا ½ اینچ بین انگشتان پا و جلوی کفش. همچنین عجله نکنید که فکر کنید در صورتی که برای اولین بار کفش را امتحان کنید، می توانید آن را بشکنید. همه کفش‌ها بدون توجه به شکسته شدن نیاز دارند، اما اگر از ابتدا درد وجود داشته باشد، به احتمال زیاد همیشه درد وجود خواهد داشت.

از سوی دیگر، بسیاری از مردم این ایده را دارند که به یک کفش بزرگتر نیاز دارند. در واقع، پاها متورم می‌شوند، اما این کار در همه جا متورم می‌شود، نه در طول. داشتن یک اتاق اضافی خوب است، اما نمی‌خواهید پاهایتان در کفشتان شنا کنند. اگر یک کفش خیلی بزرگ باشد، پاهای شما به جلو می لغزد و باعث ناراحتی می شود. هرگز نباید برای جلوگیری از لیز خوردن کفش از روی پایش مبارزه کرد.

وقتی کفش می‌پوشید به آینه نگاه کنید. اگر بین کفش و پاشنه شما فضایی وجود دارد، خیلی بزرگ است. با کفش راه برو قانون سرانگشتی این است که ببینید آیا پاشنه شما به سمت بالا می لغزد و از کفش خارج می شود. پشت یک کفش باید در هر مرحله به راحتی به پاشنه شما بچسبد.

مشاهده محصولات:

خرید کفش طبی

پاهای کم عمق؟

اکثر مردم فقط از پایین پای خود عرض و طول را اندازه می گیرند. اغلب مردم فراموش می کنند که پا دارای حجم است. عمق ناحیه ای از بالای پا تا پایین است. داشتن پای کم عمق به این معنی است که قسمت بالای پا پایین تر از حد معمول است. یافتن تناسب مناسب در این مورد می تواند سخت تر باشد. فرد متوجه فضای اضافی در قسمت بالایی کفش می شود و بیشتر از حد معمول پاشنه بلند را تجربه می کند. در این صورت مردم فکر می کنند یک کفش خیلی بزرگ است. سایز کوچکتر فقط باعث کوچک شدن کفش می شود.

یک راه برای رفع این مشکل خرید یک کفی است. کفی ها برای داشتن تناسب کامل به عمق پاهای شما کمک می کنند. برای تابستان، صندل با بند قابل تنظیم ایده آل است.

هر کفشی آنطور که شما می خواهید مناسب نیست و ما می دانیم، گاهی اوقات یک کفی یا یک بند قابل تنظیم مناسب نیست. اگر اینطور است، بهتر است بپذیرید که یک کفش قرار نیست. پاهای شما بعداً از شما تشکر خواهند کرد.

 

جفت کفش قدیمی شما سایز 9 است و برند دیگری را در همان سایز امتحان می کنید، اما اندازه آن خیلی کوچک است. آیا پاهای شما رشد کرده است؟ در صنعت کفش، سایز بندی موضوعی است که هرگز به سنگ نمی خورد. این ممکن است افراد را گیج کند که فکر کنند پاهایشان فقط یک اندازه خاص است. بسته به برند، یک کفش می تواند کوچکتر یا بزرگتر باشد. سیستم های اندازه گیری زیادی در سراسر جهان وجود دارد. دو سیستم محبوب‌تر - سیستم اندازه‌گیری اروپایی و ایالات متحده، در مورد ما، واقعاً تفاوت‌هایی با هم دارند و این به سردرگمی می‌افزاید.

راه حل این است که درک خوبی از اندازه کفش خود داشته باشید و در نهایت به آنچه پاهایتان به شما می گویند گوش دهید. اگر در حال امتحان یک جفت کفش جدید هستید و سایز بزرگتر راحت تر و پایدارتر به نظر می رسد، خوب است که با سایز بزرگتر همراه شوید. ما می‌توانیم اطلاعاتی در مورد چگونگی پیدا کردن سایز صحیح پا به شما بدهیم، اما از آنجایی که این مقاله در مورد مراقبت از پا است، آن موضوع را برای زمان دیگری ذخیره می‌کنیم.

در مورد پا بزرگتر چطور؟

اکثر مردم پاهای متفاوتی با یکدیگر دارند. آنها از نظر طول، عرض وعمق متفاوت خواهند بود. آیا تا به حال به آن بونیون روی یک پا خاص توجه کرده اید؟ بیشتر اوقات بونیون ها از داشتن یک کفش خیلی باریک یا کوچک ایجاد می شوند. این احتمال وجود دارد که پای با بونیون بزرگتر باشد. بهترین راه حل این است که پایی بزرگتر بخرید. اگر یک پا به طور قابل توجهی کوچکتر است، می توان از یک کفی یا گرفتن پاشنه برای پر کردن فضای اضافی استفاده کرد.

کفش برای مناسبت

اگر می‌دانید که بیشتر روز روی پا خواهید بود، باید کفش مناسبی برای آن داشته باشید. امروزه یک برند کفش راحتی تقریباً برای هر نوع کفشی سبک می سازد. و آنقدرها هم که شما فکر می کنید زشت نیستند. صنعت کفش راحتی راه درازی را پیموده است. کفش های زیبا و زیبا که راحت هستند واقعا وجود دارند. شاید ترفند این باشد که برندهای کفش راحتی خود را بشناسید.

ارسال نظر
پاسخ دهید
لطفا برای ارسال نظر وارد شوید.

تنظیمات

فهرست

 • کفش های ورزشی و طبی و انواع بوت و نیم بوت مردانه

  در این بخش شما میتوانید بیش از 500 مدل کفش کتانی ورزشی , راحتی و طبی , انواع بوت و نیم بوت مردانه را در ترکیب رنگی های بسیار منتفاوت و مدل های متنوع مشاهده بفرمایید

  اگر دنبال کفشی میگردی که طی استفاده طولانی مدت و ورزش حس خستگی نکنی این بخش را به هیچ عنوان از دست نده

  کالکشن بوت و نیم بوت مردانه را با تنوع بسیار بالا و قیمت بسیار مناسب میتوانید مشاهده و خریداری کنید

  این دسته بندی مناسب افرادی می باشد که بدنبال راحتی و در عین حال زیبایی برای کفش های خود هستند , لوزی مراقب پاهای شما هست

  میتوانید در این بخش کفش های کژوال , کلاسیک مردانه را مشاهده و بررسی کنید , تمامی محصولات این بخش علاوه بر زیبایی دارای راحتی خاصی می باشند

  صندل و دمپایی جزو محصولاتی می باشد که علاوه بر راحتی باید ظاهر زیبایی نیز داشته باشد , در این دسته بندی صندل و دمپایی های خاص را مشاهده کنید

 • کفش های ورزشی و طبی و انواع بوت و نیم بوت زنانه

  در این بخش شما میتوانید بیش از 100 مدل کفش کتانی ورزشی , راحتی و طبی , انواع بوت و نیم بوت زنانه را در ترکیب رنگی های بسیار منتفاوت و مدل های متنوع مشاهده بفرمایید

  این که شما یک کفش ورزشی بسیار زیبا و راحت داشته باشید کار خیلی سختی نیست , دیدن این بخش را به شما پیشنهاد می کنیم

  بوت و نیم بوت زنانه از آن دسته محصولاتی هستند که علاوه بر کارآمد بود و راحتی باید بسیار زیبا باشند , پس این دسته بندی بر اساس سلیقه شما چیده شده است

  دنبال کفشی هستی که هم راحت باشه هم زیبا ؟ این بخش را حتما ببین ...

 • کفش های ورزشی و طبی و انواع بوت و نیم بوت بچه گانه

  در این بخش شما میتوانید بیش از 50 مدل کفش کتانی ورزشی , راحتی و طبی , انواع بوت و نیم بوت بچه گانه را در ترکیب رنگی های بسیار منتفاوت و مدل های متنوع مشاهده بفرمایید

  یکی از اعضای بدن در بچه ها پاهای این عزیزان می باشد , پس سلامت این بخش را به لوزی بسپارید , مراقب پای بچه های عزیز شما هستیم

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم